Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland8622

    aktív tag

    Személy szerint örülök a dolognak. Hátha visszakerül a szolgáltatókhoz az Oppo. Esetleg Vivo :U Bár a top készülékek biztos nem lesznek erőltetve. Egy Oppo Find X7-re lehet beneveznék. Tudom, belehet szerezni ezeket a készülékeket más úton is akár garanciával, de egyösszegben. És van aki nem engedheti meg magának pl. én sem. Ezért is fájlalom egy komolyabb kamerás tudással rendelkező mobil megjelenése után a szolgáltatói forgalmazás hiányát. Nagyon gagyi és nagyon drága (ami nem feltétlenül jelent szuper kamarás képességet) + egy minimális középkategóriás kinálat, ami meg olyan amilyen.Szerintem direktbe azok vannak kirakva amely gyártók jattolnak is a szolgáltatók felé (élelmiszerek esetén is megfigyelhető mi hova van kihelyezve). Szóval egy szó mint száz: én várom, hogy a csúcskategóriás készüléke megjelenjen egyszer a szolgáltatói kínálatban az Opponak és a Vivonak is ;)

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

Új hozzászólás Aktív témák