Új hozzászólás Aktív témák

  • GombócArtúr

    senior tag

    Auchanban nekem olyanom volt, hogy vettem egy DVD-t valami svájci gyártmány, nemtom mi a neve, de az biztos hogy egy rakás szar. Az akkor vadi új írom 99%nál elcseszte a 600Ftos lemezt. Aztán úgy alakult, hogy vettem abból a lemezből méghegyet, egy másik alkalommal, hátha az író a hibás alapon... Ezt is elkúrta 99%nál. Ez utóbbinak nálam volt a számlája.

    Felhívtam az Auchant, telefonon nem mondtam semmi bíztatót. Aztán úgydöntöttem hogy bemegyek. Az ügyfélszolgálaton segitőkészek voltak, egyből hívták az adott osztály főnökét. Elmondtam a problémámat, mutattam a számlát. Aztán megkérdezte, hogy ittvan az a lemez is, amiről nincsen számlám? Mondom: igen. Erre '' jó, akkor fizessétek ki mind a két lemez árát!'' :) Micsoda öröm :)

    Persze ez csak marketing, ha nem adják vissza a pénzt, be sem megyek vásárolni, így viszont a dupláját elköltöttem bent, szemtelenül jó árra leértékelt zenei cédékre :)

    ''Ha meghalok, az angyalok, a dossziém láttán, fejüket csóválják hogy bizony, ez csúnya látvány.''

Új hozzászólás Aktív témák