Új hozzászólás Aktív témák

  • _seth_

    veterán

    Mert hülye azért nem vagyok....

    Fujitsu Siemens C19-8-as monitort vettem pénteken sulinetben a debreceni MM-ben. Ma már 2 pixel is hibás. Felhívtam őket, hogy szeretném egy másikra kicseréltetni, de nekik már nincs és nem is lesz csak acer sé samsung van ok. Felhívtam őket megint mire mondták, hogy már nem él a 3 napos cseregaranciám mert lejárt a 3 nap péntek, szombat + vasárnap = 3 nap, Ok, vigyem a szervízbe piac u 39 telszámot nem tudtak adni. Garipapíron rajta van a fujitsu üfsz száma, megadtak egy telszámot igaz nem jót mert nem a piac u 39 jelentkezett be de a Watcom cég stimmelt. Elmondtam, hogy mi is a problémám mire elmondta, hogy még a 3 nap nem járt le mivel a vásárlás napja nem számít bele és ki kell cserélniük ha pl nem tetszik a színe vagy bármi bajom van vele vagy vissza kell adniuk a pénzt de mindenképpen az MMben rendezzem. Ok hívtam az MMet ismét, azt mondták holnap jön abból a monitorból szóval menjek szerdán és már nincs is 3 napos cseregaranica amiről előzőleg még azt állították, hogy már nekem lejárt, elmondtam, hogy még nem járt le a 3 nap, kérdeztem, hogy mi van ha szerdán megyek vissza? akkor már valóban lejár a 3 nap, semmi gond ők megjegyeztek, mondom az nekem nem elég, ürge adja az osztályvezetőt.... letették vagy rosszul kapcsoltak. (eszembe jutott, hogy van egy megfelelő ismerősöm aki böszörményi származású, anyu gondozta a bölcsiben és véletlenül Kathi Bélának hívják alki a fogyasztóvédelmi főember, na de őt csk nem hívom inkább a területi illetékest) Ok felhívtam a debreceni FVF-et az igazgató vette fel, elmondta, hogy 3 napig ha báremi hiba előfordul cserélniük kell a boltban és ha bármi problémám lenne hívjam fel ismét. Hívtam az mm-et megint, egyből az osztvezető vette fel azt mondta ő is, hogy menjek szerdán na de ki hisz neki ezek után??? Megyek ma és majd személyesen megbeszéljük az, hogy esetleg majd csak szerdán kapok másikat nem probléma mert azt azért nem várhatom el, hogy a semmiből elővarázsoljanak egy ilyen monitort(amikor én vettem már csak 2 volt).

    Szal ennyit az MMről ahol már százezreket hagytam ott....

    Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

Új hozzászólás Aktív témák