Új hozzászólás Aktív témák

  • dirtboy86

    tag

    Sziasztok,

    Pár napja szembesültem vele mekkora nagy szívás ha távolról korlátozhatják, állítgathatják a telefonodat. Igazság szerint lehet előny is, de sok szempontból egyenlőre inkább szívásnak könyvelem el. Aksi gyorsabban merül, levelek nem szinkronizálódnak rendesen bizonyos biztonsági beállítások miatt.

    Természetesen rengeteg előnye is van, távolról wipe -olhatod, trackelheted a telefont ha ellopják/elhagyod. Lockolhatod is sőt még kikapcsolt állapotában is lehet rajta bizonyos dolgokat állítgatni. Egyáltalán nem hasztalan , csak meg kell tanulni élni vele.

    Azért nyitottam a topicot mert gondolom nem vagyok egyedül és itt meg tudnánk osztani a tapasztalatokat, tippeket, trükköket praktikákat bizonyos MDM, SDM kapcsolatban.

    Jelenleg az AirWatch nevüt használom egy Galaxy S5 -ön , 4.4.2 androiddal, de rögtön első körben a következő panaszaim lennének:

    - exchange services iszonyat adatforgalmat generál 300MB 2 nap alatt (úgy hogy 10 e-mailem jött max)
    (ismerős ugyanezt használja MDM nélkül hibátlanul megy neki az S5 levelezés)

    - levelek PUSH sync -en vannak de nem szinkronizálja őket ha a telefon 3G csatlakozik a hálózatra , illetve csak hébe hóba...hiába jön 1-2-3-4 levél valamiért a PUSH jelet nem kapja meg a telefon és nem húzza le a leveleket...(erről sok fórumot olvastam külföldi oldalakon, sokan szívnak vele...) bosszantó mert Samsung zászlóshajó miért szív ilyenekkel, kp üzleti felhasználásra perpill nagy szívás az egész!

    Nem igazán találtam külön fórumot erről a témáról és szerintem hasznos lehet.

    Ha bármiken gondja akadna a a telefonjával miután MDM vagy SMD -t nyomtak rá itt nyugodtan kérdezhet, tapasztalatokat, észrevételeket megoszthat. :R :R

  • dirtboy86

    tag

    Jelenleg felhívtam a samsungot az S5 gondokkal.

    Azt mondták hogy az AirWatch csak 4.2 androidot supportál aminek nagyon örültem hisz mi a fenéért tesznek egy 4.4 androidos rendszerre egy olyan MDM -et ami csak 4.2 ig supportál...persze azt is mondta Samu hogy közösen dolgoznak AW -ékkal és gyakran dobják ki az updateket és biztos meg lesz oldva hamarosan az én gondom is.

    AW nak is írtam e-mailt US -ban...ők nem segítenek csak IT Admin -nak, amig én nem vagyok szóval az zsákutca... Ha bárki szembesült ilyennel S5 -ön pls ossza meg mire jutott. :R

Új hozzászólás Aktív témák