Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hi!King

    őstag

    válasz hcl #27 üzenetére

    Eléggé szemellenzős vélemény, hogy semmi értelmes dologra nem használhatóak. Én például ahogy az itteni nicknevem is mutatja, imádok túrázni, imádom a hegyeket. Én magam is teszek fel képeket Instagramra, nem azonnal telefonnal, hanem rendes fényképezőgéppel, RAW-ból feldolgozva. Ezt barátaim, ismerőseim látják, illetve én is követek másokat, olyanokat is, akik ugyanúgy túrázgatnak, meg persze vannak hivatalos csoportok is. Ettől nem túrázok kevesebbet, nem csökken annak az élménye, sőt még több kedvet kapok. Hobbi szempontjából egyértelműen hasznos.

    Más ismerősök meg más dolgokat csinálnak ezen a platformon. Tiktokon is vannak egészen jó fiatal tartalomgyártók, akik szerintem felveszik a versenyt a befutott humoristákkal. Nyilván nem mindenki, mert a legtöbb tartalom szemét. De ez igaz Youtube-on is.

    Twittert meg nem igazán ismerem, őszintén szólva akkor regisztráltam, mikor meg kellett csinálnom egy share on twitter gombot munkahelyemen, hogy kipróbáljam hogy néz ki a megosztás. Viszont amerikaiak aktívan használják, és hogy ki mennyire értelmesen, az relatív, de ott is ugyanúgy buborékot építesz, mint Facebookon, tehát ha a kedvenc jazz zenekaraidat akarod követni, akkor azt követed, ha óbégató proli sztárocskákat, akkor azokat.

Új hozzászólás Aktív témák