Új hozzászólás Aktív témák

  • Sugar Ray

    újonc

    Ha bárki elgondolkodott volna ezen a márkán esetleges vásárlási szándékkal azt most figyelmeztetni szeretném hogy inkább ne tegye. Én is lassan egy éve vettem ezt a TV-nek nevezett gusztustalanságot és mivel vásárlástól való elállásomat ellehetetlenítettèk rajtam maradt ez a csoda készülék. Custom Android fut rajta egy elég gyengécske hardveren és hát mondjuk úgy az OFFICAL ANDROID Firmware-el köszönőviszonyban sincs. HBO GO telepítése esélytelen a NETFLIX gyárilag rajta van, de a legnagyobb felbontás amivel hajlandó filmet lejátszani az SD. Frissíteni lehet az appot csak más verziójú app-al nem játszik le semmit. A lassú, instabil szoftver, a nevetséges kidolgozású kínai piac minőségű távirányító, a Sokol rádiótól elmaradó hangminőségű hangszórók mind semmi ahhoz képest hogy a TV elvileg 4K, de max 1080p-ig képes feldolgozni a jelet. Rádobtam egy PS4 Pro-t és 4K jelet küldve az alábbi videón látható reakciót kaptam.
    [link]
    [link]
    Ugyan ez a PS egy szobával arrébb, ugyanezzel a kábellel hibátlanul működik. A forgalmazó cég füle botját sem mozgatja. Bele mennék abba is hogy hogyan cselezték ki az elállástól való jogomat de inkább csak le zárnám annyival hogy nem tudom milyen a Manta többi terméke, de EZT A TÉVÉT NAGY ÍVBEN KERÜLJÉTEK EL.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák