Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz ubyegon2 #787 üzenetére

    Amúgy az általad használt módszer az egy meghajtós használatnál előnyös, ha valakinek több meghajtója van, mint nekem, talán célszerűbb a disztrót quasi kliensként használni és mindent a csatolt particiókban használni.
    Fix méretű mindig a disztróm, nem nőhet túl nagyra sem így. (kivéve, ha különös bolygó együttállások vannak vagy trükkös programok odakonvertálnak valamit) :)

    Gyakorlatilag én csak eseti mappáknak használom a Képek, Letöltések, etc.... mappákat.

    Az átlag viszont nem próbál ki hetente-kéthetente új disztribúciót, meg nincs 5-6 párhuzamos rendszere egy gépen.

    Az első időkben pedig de.

    A külsőn kívül azért van elég sok különbség még pl. az Arch-hoz képest, de tudod te ezt nagyon jól.

    Tudom, igaz neked írt válaszban van, de nem neked szántam teljesen..... ;) A stílusom meg eddig is bicskanyitogató volt, idén se nagyon változik már.

    Nem rontom itt tovább a levegőt, most is csak azért írtam, mert sokáig lógott a kolléga bénázása a levegőben. No meg ezt általános kérdésnek gondolom én is.

    (#790) Amazonas

    A /run az biztos?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák