Új hozzászólás Aktív témák

  • birno

    addikt

    Sziasztok,

    Felraktam a legujabb Manjarot, KDE-vel, de mar az elso par oraban akadt par furcsasag, ami eleg zavaro.
    Konkretan ugy tunik mintha az AUR-bol feltelepitett packagek nem tudnanak graphical sudot hasznalni.
    Pl felraktam a teamviewert, elinditom sima userkent, de nem voltak aktivak a gombok, textboxok es nem is dobott semmi hibat, azon kivul, hogy nincs net. Manualisan el kellett inditanok a daemont, sudoval es beallitani az easy accesst konzolbol, utana ment szepen.

    Masik, chrome, settingsben a make default gomb nem csinal semmit, gondolom szinten jogosultsag miatt, a kde settingsben kellett beallitanom default bongeszonek.

    Ez valama AUR-bol telepiteses problema vagy KDE vagy Manjaro vagy a useremnek kellene valami plusz jogot adni vagy mitol van?
    Eleg idegesito, hogy nemely grafikus alkalmazasok nem dobnak fel egy ablakot hogy adjam meg a jelszavam es talalgatni kell.

    Elotte Ubuntu volt Cinnamonnal, ott se a Chromenal se a Teamviewernel nem volt ilyen, utobbit nemreg raktam fel, nem is remlik, hogy egyaltalan jelszot kert volna.
    Mi lehet a gond?

Új hozzászólás Aktív témák