Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Dave™ #473 üzenetére

    Nekem is fura volt ez a Mabox, de emlékeztem, hogy pár napja még volt Openboxos verzió az oldalukon, ma nem találtam, de rákeresve ezt a Maboxot leltem. Meglepően semmi fapados jellege nincs, mintha nem is Openbox lenne, nagyon tetszik.

    Köszi a javaslatot....kicsit le van halva desktopon a PH oldal......mire belemerültem volna ebbe a bonyolultságba, megérkezett Archfőnök a nyaralásból és a --force kapcsolóval sikerült! :DD

    Köszi nektek a helpet. :R Nem könnyen tudtatok rábeszélni erre az Arch vonalra, de a laptopon szerintem ezzel fogok szórakozni egy darabig. ;]

    A hiba kiírásán kicsit aggódtam, mert hasonló .so xorg hiba nagyon régen Debianon fordult elő, ott elég nyekergős volt a megoldása, de legalább tanultam a konzolos helyreállítást.

    Itt egyébként frissítéskor még felhozott a networkmanager-rel kapcsolatos jogosultság hibát is, de reboot után mégis rendbejött minden, fel is kapcsolt wifire.

    Szóval jó lesz ez az Arch-vonal, fene se gondolta volna, bár kicsit olyan érzésem van, ha hibát látok, mint bő 4 éve Debiannnal. :)

    (#474) BoB

    Épp ideje volt már, hogy abbahagyd a lubickolást! :)

    (#476) BoB

    Valóban nincs kockázata a próbálkozásnak, van másik Arch származék is a laptopon! ;)

    *******************************

    Ja igen, ennek a Mabox-nak még olyan a telepítője, mint a Manjaro volt régebben, tök könnyen kezelhető, simán van alul egy sor, ahová be lehet írni a kernel opciókat!
    Most megyek belemászok a GRUB cfg-be.....

    (#475) Dave™

    Kedvelem a favágó módszereket amúgy, nekem többnyire beválnak. (nem direkt dobtam fel a favágós labdát)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák