Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz tlac #29002 üzenetére

    Naaaaaa. Megy, egy pár órát elcsesztem a WiFi (Broadcom BCM4352) beüzemelésével, majd egy fél órát szenvedtem graphics-al, az IRIS Pro már teljesen megy, most jön az RX480 belővése, majd az NVMe beüzemelése, amit aztán össze lövök egy új telepitésbe.

    Ez egy unibeast multibeast usb 3 pendrive telepités, direkt azzal a céllal létrehozva, hogy legyen egy nem virtuális osx telepitésem, amiből lehet épitkezni. Amin lehet tesztelni a hardvereket.

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz tlac #29002 üzenetére

    Megint elcsesztem egy napot a sierra-val. Volt egy működő el capitanom, haza is vágtam szépen. Először csak azzal kezdett el szórakozni, amivel a múltkor is szenvedtem: USB sleep wake units akármi. Szuper, az egyik configgal még ment rendesen, azzal bootoltam. Létrehozom sokadjára a sierra telepítőt, de már gőzöm sincs honnan, de mindig visszakerül a te configod, ami csak azért nem jó, mert nem én állítottam be, így nem tudom, mi mihez kapcsolódik konkrétan, amire nekem szűkségem van (ACPI patchek között például). HA meg sikerül ideiglenesen kiirtanom, akkor meg full üres configot pakolt be, sehol semmi be vagy kipipálva, nincs se oem drop, se pstate generálás, semmi boot arg, semmi... Ugyanezt játssza el unibeast usb készítésnél is.
    Majd mikor végre bootol a telepitő, nem lát egy meghajtót sem, csak amit usb-n csatlakoztattam... Itt már begorcsolt a fejem, és windows alól legyalultam az el capitan telepitést... Most meg vissza az alap tételhez=vmware

    Az összefoglaló meg idegesít. Legacy telepítés van benne leírva, ami szerint ha készítem a telepítőt, akkor mikor kiválasztom a telepítőt a boot listából, állandóan az uefibe lép be.

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák