Új hozzászólás Aktív témák

  • Bocha

    HÁZIGAZDA

    Sziasztok!

    Az első hozzászólásban nincs infó a dual bootról, a kereső nem adott semmi találatot (biztos nem kerestem eléggé), úgyhogy kérdés: próbáltam OSX-et telepíteni a Toshiba U400-as notimra, leválasztottam 20 gigát, megformáztam FAT32-re, az OSX telepítése szépen lefutott, boot0 error. Telepítő cd vissza, terminálban aktiváltam az OSX-et tartalmazó partíciót, el is indult a rendszer, de mivel nem készítettem be USB-s billentyűzetet, tovább álltam, gondoltam életet lehellek az XP-be. CD be, recovery console, a fixmbr parancs működik is, a fixboot viszont "cannot find the system drive, or the drive specified is not valid", a rendszer meg nem bootol. Hogy tudnék innen a legegyszerűbben létrehozni egy boot menüt és főleg életet lehelni az XP-be? A mostani hibaüzenet egyébként "error loading operating system" — remélem, hogy nem szállt el, külön partíción van, nem piszkálta az OSX.

    Előre is köszi!

    [ Szerkesztve ]

    Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Új hozzászólás Aktív témák