Új hozzászólás Aktív témák

  • robagp

    tag

    Hello!

    Totál kezdő vagyok mac-ben!
    Annyi, hogy fel dobtam a laptopomra /nem apple, intel, toshiba/ a mac-et /iAtkos v5/ , és szeretném mellé a windows-t és a linuxot.
    Úgy értelmeztem, hogy a chameleon 2 egy boot választó program, ha több op rendszer lenne fent. Épp erre lenne szükségem. Az iAtkos v7-en /iAtkos7 nem ment fel, lefagyott telepítés közben/ chameleon2 instrall is van és arról fel is tudnám tenni, csak bsd számot kér. Az mi a szösz?/Az iAtkos7 -et fagyás után újra indítottam, és a chameleon indult el, tehát az jó, csak az oprendszer fagyott ki/
    Particióim/win7 tel kreáltam, majd off és mac-el az egyiket "erase" -tam így látható lett számára/ : 100Mb win7 rendszernek ; 20Gb mac /már fent van/ ; 20 Gb win7 nek /üres/ ; 16 Gb linuxnak /üres/
    Kérlek írjátok le egy gügyének /nekem/ , hogy hogyan dobjam fel a cameleont /cameleon2 install elindítva, kéri a bsd számot/ azt se tom mi az.
    Segítsetek, hogyan tudnám megoldani, hogy mind 3 op menjen és ha cameleon egy boot választó, akkor azt hová, hogyan.

    Előre is nagyon köszönök mindent!!

    ui: bocsi a tudatlanságomért, de mindenki windowsos a környezetemben :-S

Új hozzászólás Aktív témák