Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiley

    őstag

    válasz Wiz Khalifa #26140 üzenetére

    Fakesmc mehet be a 10.11 es az others mappaba, akkor biztos be fogja tolteni, azonban a jogusultsagokra figyelni kell, root:wheel legyen a tulajdonosa es 755-os jogokat kell neki adni, termeszetesen recursive-n, ehhez a pendrive-on elotte ki kell kapcsolni az "ignore ownership"-et. Ezen kivul szerintem kezdetnek egy nullcpupowermanagement is jol fog jonni. Ennyivel meg a gepedhez szukseges DSDT patch-el el kell, hogy induljon az alap rendszer. Ha az mar stabilan fut raersz szenvedni a hanggal a halozattal es a tobbivel.

    A DSDT ezt jelenti.

    Azt ne vard el hogy egy nem pc-re tervezett rendszer next-next finish-el mar mukodni is fog. Igy is baromi sokat javult a helyzet, lassan a fel vilag a clover-t fejleszti szabadidejeben. Ha ennyire nem megy az angol es nem vagod a unix parancsokat, de tenyleg erdekel a dolog es van benned kiatartas akkor csak nyerhetsz az egesszel. Szep lassan akaratlanul is egyre tobb mondatot fogsz megerteni angolul, plusz ezaltal megismerheted a unix rendszerek vilagat is. Ezek mind mind olyan dolgok amiket az iskolaban soha nem tanitanak, de a valodi eletben barmikor hasznosak lehetnek.

    [ Szerkesztve ]

    Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

Új hozzászólás Aktív témák