Új hozzászólás Aktív témák

  • Zed

    tag

    válasz Obi-1 #50 üzenetére

    Gyönyörűen szóltál!
    El is morzsoltam egy könnycseppet a szemem sarkában.
    De azt még hozzátenném, hogy mindennek van esetleg egy kis hibája.
    Na és? Én még nem voltam és nem is leszek olyan okos, hogy rájöjjek, hogy mi az.
    Én csak egyszerűen gyönyörködök az egészben.

    Az okosok meg fanyalogjanak, sose lesznek boldogok. ;]

    "A munka nem farok, effektíve állhat napokig..."

  • Kidus

    őstag

    Gimli naplója:

    1. nap: Elmentünk a haverokkal valahova Eru háta mögé tanácskozni. Agyoncsicsázott tündeházak, de ablaküvegre nem futja nekik. Jött egy rakás további tünde is, mintha nem lenne belőlük itt is elég. Van egy Legolas nevű köztük, az összes tükröző felületen megnézi magát.

    2. nap: Ma összeült a tanács. Semmi kaját nem adtak. A vendég tündék nyilvánvalóan egymás pasijai. A Gyűrűt meggpróbáltam szétverni. Nem jött össze. Szegény Bóvlinak majd veszek egy új szekercét.

    4. nap: Nekivágtunk a túrának. Gandalf az összes útbaeső várromot megnézeti velünk. Bolond az öreg, hegyet akar mászni, amikor ott van Mória. Legolas ma reggel kétszer mosott hajat és újrafonta a füle mellett a tincseit.

    6. nap: Egy csapat varjú miatt Gandalf felmászatott bennünk a hágóra. Utálom a havat. A hobbitok csak nyűgnek vannak velünk. Legolas a hó tetején járkál, nőies mozgással. Gusztustalan. Ugyanaznap, este: Gandalf addig ordítozott, amíg a nyakunkba nem szakadt a fél hegyoldal. Frodó azt mondta, menjünk Móriába. Most mászhatunk vissza.

    8. nap: A Tó Őre ránk döntötte a Nyugati Kaput. Legolas be van szarva, már goblint mond ork helyett. Boromir szólt, h minden tele van hullákkal. Miért én veszem észre ezeket utoljára?

    9. nap: Attól félek, a tervezett Balin-féle lakomával baj lesz. Az egyik csontvázban felismertem Sercli fia Kiflit, a legjobb pékünket. Legolas minden pajzsban megnézi magát és Gandalf botjának fényénél fésülködik. Gandalfnak fingja nincs arról, merre kell menni. Nekem sincs.

    12. nap: Ma megnéztük Balin szarkofágját és a Krónikák Termét. Balin sírfelirata tele van helyesírási hibákkal, elbőgtem magam. Pippin belökött egy csontvázat a kútba. Gázos dolog, az alagsorban valakire ráeshetett. Most majd feljönnek balhézni.

    Ugyanaznap (12.), késobb: Hát fel is jött egy troll, meg pár ork. Felálltam Balin sírkövére, így magasabb vagyok mindenkinél. Yess! Legolas véletlenül torkon lőtte a trollt, most persze nagy az arca. Frodóról kiderült, hogy titokban testhez tapadó ezüstflitteres kombinét hord. Az összes társam végigtapogatta... Hova kerültem?

    14. nap: Ma találkoztunk 1 balroggal. Olyat lehelt, hogy Gandalfnak szétcsúszott a választék a hajában. Még nekem se ilyen büdös a szám. Gandalf beszólt neki. Van vér a pucájában.
    Ugyanaznap, este: Gandalf leesett a Hídról. Gáz. Kimentünk a Keleti Kapun. A hobbitok gyász ürügyén egymást ölelgetik.

    15. nap: Megyünk Lothlórienbe. Legolas ma tizenhétszer állt meg frizurát igazítani. Az erdő állítólag tele van tündékkel. Már előre hányingerem van.

    Assuming Control

  • Kidus

    őstag

    Zsákos Drogó fia Frodó titkos naplója:

    23. nap: Elrondhoz mentünk tanácskozni. Tudtam, hogy rámsózzák a Gyűrűt. Mindenki engem nézett a tanácsban. Főleg a tündék. Nem tudom, miért.

    25. nap: Felmentünk a havas hágóra. Legurultam és elejtettem a Gyűrűt. Aragorn felsegített, de mintha túl sokáig tartott volna a karjaiban. Boromir látszólag a Gyűrűt nézegette, de közben engem lesett. Ez nyugtalanít.

    26. nap: Hiába kértem Gandalfot, hogy lavinaveszélyes hegyek között ne kurjongasson. Egy köhintés elég lett volna annak az öt tonna hótömegnek, ami ránk omlott. Szerencsére a többiek kimentettek a hó alól. Mindegyik engem igyekezett erősen megmarkolni. Legolas selymes pillantásokat vet rám. Aggódom...

    30. nap: Móriában vagyunk. Félek, hogy valamelyik társam a sötétben mögém kerül. Jó hogy itt van velem Samu. Olyan jókötésű srác. Irigylem Csűrös Rozit.

    32. nap: A Krónikák Termében megrohant bennünket az ellenség. A társaim az orkokat lekaszabolták, de egy nagy troll engem kergetett körbe a teremben. Nem tetszett a nézése... Mit akarnak ezek tőlem?

    Ugyanaznap, délután: A páncéling megóvott a troll döfésétől. Társaim megcsodálták a finom mithrilt, de mintha túl sokáig tapogatták volna. Gimli tekintetében mohó vágyat látok... Vagy csak képzelődöm?

    33. nap: Balrog a Hídon. Gandalf lezuhant. Gáz. Kedveltem az öreget, bár sokszor ok nélkül megölelt. Tudtam, hogy Boromir kihasználja a pillanatot, és hátulról átölel. Hiába ordítottam, hogy ''Noooo!'', nem engedett el. Erőszakos pasi. Félek...

    Bocsika, hogy csak ilyen rövid naplóra futotta, de hát rengeteg dolgom van, meg aztán mindig a ''szem''-en kell rágodnom, meg a gyűrűvel viaskodnom, és ez eléggé kikészít! Ja. És ne feledkezzünk el Samuról sem, olyan furin néz...

    Assuming Control

  • Kidus

    őstag

    Aragorn naplója:

    1. nap: Megölt gyűrűlidércek száma: 4. Nagyon jó. Találkoztam a hobbitokkal. Mentünk 40 mérföldet. Megnyúztam 1 mókust és megettem. Még mindig nem vagyok király.

    4. nap: Fönnragadtunk a hegyen a hobbitokkal. Boromir rohadt idegesítő. Még nem vagyok király.

    6. nap: Megölt orkok száma: nulla. Gyenge. Megnőtt a borostám: markáns és férfias benyomást keltek! Ez az! Továbbra is föl akarom rúgni Gimlit. Fékezem magam. Még mindig nem vagyok király.

    10. nap: Bocsesz, mostanában nem tudtam sokat írni. Nagyon sötét van Mória bányáiban. Láttunk egy nagy Balrogot. Még ma sem vagyok király.

    11. nap: Megölt orkok száma: 7. Nagyon jó. Megint nőtt a borostám: egyre igénytelenebbül nézek ki. Lehet, hogy Legolas még nálam is melegebb. Vajon ha király lennék, bejönnék nála?

    28. nap: Egyre inkább úgy érzem, hogy zavarbaejtően vonzónak találom Frodót. Viszont gyanítom, hogyha lépek valamit, Samu megöl. Mindemellett a szőrös lábfej kissé kiábrándító. Még mindig nem vagyok király.

    30. nap: Lothlórien. Azt hiszem, Galadriel próbálkozott nálam. Pimasz csitri. Dumáltunk Boromirral. Nem is olyan rossz. Lezuhanyoztam. Juuj! De még mindig nem vagyok király.

    32. nap: Megölt orkok száma: 0. Megint nőtt a borostám; elég szőrös vagyok. Legolas azt mondta, hogy egy árnyék és egy fenyegetés növekszik elméjében. Azt hiszem, Legolas valószínűleg buzi. Nem, még mindig nem vagyok király.

    33. nap: Megölt orkok száma: több ezer. Nagyon jó. Boromirt megölték az orkok. Gáz. Habár bátran, a karjaim között halt meg, most már teljesen biztos vagyok benne, hogy egészen biztosan buzi volt. Lehet, hogy Gimli is? Béke Boromir poraira. Még mindig nem vagyok király, de legalább, úgy tűnik, Boromir azt hitte. Bár az is lehet, hogy csak a vérveszteség miatt.

    34. nap: Frodó elment Mordorba. Azt mondta, egyedül megy, de Samut magával vitte. Vajon miért? Egek, ebben a filmben rajtam kívül mindenki buzi? Bár, az igazat megvallva, lehet, hogy én is... Még mindig nem vagyok király, a rohadt életbe.


    Assuming Control

  • Kidus

    őstag

    Gollam naplója:

    7462. nap: Saáájerrrrrrrrrrrr! Begggiiiiiiinssssssssssssszzz!

    8902. nap: Záákossssssszz... Affene. Eszt már mondtam.

    9042. nap: Ma elengedtek Mordorból. Cúf orkok. Tiszta kosz lettem a kínszókamráckáikban.Nem mintha számítana. De a tangáckám igazán szexi.

    9088. nap: Ma megnésztem magam egy pocolyában. Mekkora gülüszemeim vannak! Így jár, akit számítógépen cinálnak. Szebaj. Hamarabb észreveszem a Drágaszágot. Ez akkor isz előnyösz lenne, ha köszgaszdász lennék.

    5032. nap: Elbactam a napok számozászát. Picába.

    9771. nap: Ma találkosztam a hobbitokkal. Kicit vitatkoztunk, de végülisz beláttam, hogy Frodó jó Gazda. Ész milyen édesz kisz szájackája van. Lopva meg akartam szimogatni a fejét, de a hájasz hobbit tök féltékeny rám. Azt mondta, megöl, ha a Gazdához nyúlok.

    9876. nap: Szokat vitatkozom magammal. Érdekesz dolog. Cak nagyon kifáraszt, ahogy minden mondat után át kell ülnöm szembe.

    9903. nap: Ma becapott a Gazda. Békészen halat loptam éppen valami szent tóból, de kicalt a parta ész átadott egy comó paszinak. Kámszát húztak a fejemre ész elhurcoltak. Félek, hogy valami szadomaszo társzaszágba keveredtem.

    9989. nap: A Drágaszágot akarom! Szikerült megegyeznem a Banyával, aszt mondta, két ruganyosz húszú hobbitot minden bordélyban szíveszen fogadnak. A Drágaszágot meg lenyúlom magam, én leszek a leghatalamaszabb! A Nagy Gollam! Ész akkor majd telik végre pszichológuszra!

    Assuming Control

  • Kidus

    őstag

    Papsajt Ászok titkos naplója:

    1. nap: Ma nyitottuk meg a felújított Pónit. A barátaim folyton azt kérdezgetik, miért Pajkos? Mondtam, hogy várják meg, amíg ideszoknak a megyei hobbitok, akkor megértik...

    5. NAP: 54 éve élek Bríben, és mindennap esik. Ez valami gonosz varázslat lehet. Ma elkezdtem pofaszakállat növeszteni. Dögös külsőm lesz. Este három hordó sört felvizezek négy hordóvá. Piacról élünk!

    19. nap: Gandalf ma itt járt, kilenc korsó sört ivott és panaszkodott, hogy milyen gyenge. A csúcsos kalapja láttán furcsa altesti bizsergést éreztem. Varázslat. Csak tudnám, mit esznek rajta a megyei hobbitok.

    21. nap: A kószák nagyon ideszoktak. A Vándor nevezetű folyton leszólítja az alacsonyabb, fiatal férfivendégeket. A pofaszakállam terebélyes és férfiasan dús. A Kapuőrző Béni szerint viszont olyan vagyok, mint egy hörcsöggel keresztezett majom. Faragatlan paraszt. Mától nincs nálam hitele.

    27. nap: Ma este 4 megyei hobbit érkezett. Csinos fiúk (főleg a cseresznyeszájú kis Alagi gyerek), de nem bírják az italt. Az Alagi nevű egy fél pint után hanyattesett és eltűnt. Még mindig jobb, mintha lehányta volna a vendégek lábát.

    Ugyanaznap, késő éjjel: A Vándor felszedte a cserkószájút, a másik 3 is felment hozzá. A cuccaikat is átvitték a régi szobájukból. Micsoda bulit fognak ezek csapni!

    28. nap: A Fekete Lovasok rádöntötték a kaput Bénire. Szar érzés lehetett. Utána párnacsatát tartottak a hobbitok régi szobájában és visítoztak. Hogy lehetnek felnőtt lidércek ennyire gyerekesek?

    Ugyanaznap, délután: Vándor elvitte magával a 4 hobbitot. Tutira eladja őket valami tünde bordélyba.

    30. nap: Amióta nincs kapu, egész jól átszellőznek az utcák. Kár hogy egy köpcös, szakállas, szemüveges pasas minden járókelőnek a képébe böfög. Holnaptól fele-fele arányban vizezem a sört. Fele kútvíz, fele esővíz. A többi sör. Kemény idők jönnek...

    Assuming Control

  • Kidus

    őstag

    Fangorn Szilszakáll titkos naplója:

    1. nap: Hrummmmm! Timbalemóra...Rimbalimórienna... Lobrnhmrimmmmbrmmm... Ezt még gyakorolnom kell.

    700952731. nap: A lábaim hónaljban kissé vágnak. Lehetnék magasabb is, de így is megteszi. Entnek lenni jó.

    830447216. nap: Megpróbáltam felolvasni a naplómat a barátaimnak, de a napok számozásának kimondása több hónapot vesz igénybe. Most vagy megtanulok valami tömörebb nyelvet, vagy nem számozom tovább a napokat.

    Másnap: Tanul a fene nyelveket.

    Aztán: Szarumánnál fura dolgok történnek. A múlt héten átment hozzá Tölgytörzsenc barátom, és ebédlőasztalként tért vissza. Nekem ez sehogyse tetszik.

    Későbbnap: Két hobbit tévedt az erdőbe. Pajkos gyerekek, folyton ölelgetnek és rám másznak, ami zavarba hoz. Olyanokat mondanak, hogy nem lehet az ember fából meg ne legyek ilyen tuskó. Lombjaimig pirulok.

    Harmadnap: Aggasztó hírek jönnek Vasudvardról. Megfigyelőink egy nagy táblát észleltek Orthanctól keletre, amin gonosz jelek állnak: ''FŰRÉSZTELEP. FAÁRUK, DESZKÁK NAGY VÁLASZTÉKBAN''.

    Ugyanaznap, este: Küldötteink nem jönnek vissza, csak képeslapokat küldenek, amik kredenceket és lambériákat ábrázolnak. Szorongok.

    Sokadnap: Rájöttem, hogy Szarumán fát lop a déli kertjeinkből. Felháborító. Némelyiket makk korától ismertem! Ráadásul régen elígértem őket az umbari kalózoknak. Titkos szerződésem van egy flottányi fedélzetre és palánkozatra. Nem tudom, hogy fogok így szállítani.

    Kedd: Ma döntöttem, átmegyünk Szarumánhoz, és szétcsapjuk a boltját. Szegény hülye hobbitok. Azt hiszik, valami magasztos célból teszem. Hehehe. Az igazság az, hogy az umbariaktól tegnap jött egy levél, benne egy levágott rügy, és egy rajz, ami engem ábrázolt, hordóként. Ezek nem viccelnek. Jó lesz igyekeznem...

    Csütörtök: A vasudvardi konkurenciának annyi. Ha jobban meggondolom, tudok szállítani már most is az umbariaknak. Itt van például Hamariberkenye: egész szép szál legény. Eru is árbócnak teremtette...

    Assuming Control

  • Kidus

    őstag

    azt hiszem az összes napló itt van.
    most akkor jöjjön a többi humorbugyor :)


    Bilbó: Szociopata, beilleszkedési zavarokkal küzdő, frusztrált öregúr. Mániákus turista. Gyanúra ad okot, hogy nőt a környékén sem látni, ellenben erősen vonzódik unokaöccséhez.

    Frodó: Nagybátyja befolyása alatt álló, perspektívátlan életet folytató, nemi identitását kereső fiatalember. Vonzódik az idősebb férfiakhoz, de gyakran van együtt korabeli fiúkkal is.

    Gandalf: Idős természetgyógyász és mutatványos, alkalmi munkákból tartja fenn magát. Marihuánafüggő, a füves pipát le sem teszi. Az utóbbi időkben piromániás tüneteket mutat.

    Gimli: Agresszív, tömzsi rocker, elhanyagolt külsővel. Közveszélyes, környezetét vágófegyverekkel terrorizálja. Szívesen tölti az idejét pinceklubokban. Rasszista, az ork kisebbséggel szemben erőszakos cselekményekre is képes.

    Legolas: Sovány hippi, a nomád életmód híve. Családjával együtt vadkempingekben tölti idejét.

    Aragorn: Macsós küllemű arisztokrata, mára már beszállt az őrző-védő bizniszbe. Járatos a kéziharcban, jól beszél idegen nyelveket.

    Boromir: A gondori keresztapa idősebb fia, nagydarab, lassú felfogású verőember, Aragorn konkurrense.

    Pippin és Trufa: Szellemileg visszamaradt fiatalemberek, a mezőgazdaságban végeznek betanított munkát. Mindkettőjük priuszos, sorozatos lopások miatt több év felfüggesztettet kaptak.

    Samu: Testes parasztfiú, ferde hajlamokkal, titokban Frodóba szerelmes. Környezete előtt ezt titkolja, emiatt komplexusai vannak.

    Galadriel: Anorexiás ex-modell. Panziót üzemeltet, de vendégeit gyakran megzavarja hisztériás rohamaival. Öltözködése egyhangú, ruhái rendszerint túl nagyok számára.

    Szauron: Nyugdíjas bizsukészítő, betegesen vonzódik mindenhez, ami fekete. Paranoid, a szomszéd lakókat zaklatja, háziállataira nem tesz pórázt, a konyhában odaéget mindent, füstös tőle a környék, emiatt többször feljelentették már.

    Assuming Control

  • Kidus

    őstag

    A ''Legrövidebb Könyvek'' sorozathoz:

    Szarumán: Manikűriskola
    Szarumán: Kertépítés
    Szarumán: Jószomszédsági politika a gyakorlatban
    Szilszakáll: A fa ipari felhasználása
    Gimli: Mozgásművészet
    Legolas: A külső megjelenés jelentéktelensége
    Elrond: A liberális gyermeknevelés alapjai
    Éowyn: Sikeres pasihódításaim
    Gríma: Hogyan kedveltessük meg magunkat?

    Assuming Control

  • Kidus

    őstag

    és végül:

    Samu felhúzza a gyűrűt...

    Szem: Nem menekülsz, itt nincs élet csak... izé... te meg ki vagy?

    Samu: Jajj... Én Frodó úr kertésze vagyok és ha nem hagysz békén, aládtermesztek egy rakat hagymát!

    Szem: Most ijdejek meg?

    Samu: Jól tennéd. Le is hunyhatod magad!

    Szem: Nincs héjam. Én örökké lángolok. Meg szikrázok. Meg ilyesmi...

    Samu: Nagy cucc...

    Szem:Én vagyok Középfölde legnagyobb fényreklámja, valami tiszteletet igazán...

    Assuming Control

  • Loretto

    veterán

    2003 12 22 national geo. este 9kor lesz vmi a 3. résszel kapcsolatban.

    Soirée...

  • LOTR

    addikt

    válasz Obi-1 #50 üzenetére

    oveges én figyelek órán legalábbis általában
    nem szóltam le csak megjegyzés volt(merugye szólásszabadságvan vagyis írás itt)
    azt a két bizonyos művet legalább 4-6 órán át tanultuk kiveséztük ezerrel de sztem akkor is uncsik és A Gyűrűk Ura pedig nem az semmilyen tekintetben

    az meg hogy nem hoz semmi újítást -szerkezetileg lehet, de történetileg biztos hoz- nem tudom de én nem igazán hallottam ez előtt az elf-dwarf-orc- ... karakterek szerepeltetéséről
    ha csak a számítógépes játékokat nézzük ezek a karakterek majdhogynem minden RPG és legsikeresebb RTS ek ben megtalálhatóak (és ha vmi nem olyan jó akkor nem használják fel őket)
    ja és a Biblia után (ami nem unalmas) ebből a könyvből adtak el a világon a legtöbbet (ilyen legalapabb szorival is jó-rossz ellentét :D), úgyhogy Tolkien tudhatott vmit

    One Ring to rule them all

  • LOTR

    addikt

    válasz Loretto #61 üzenetére

    ja John Rhys-Davies (meg lehet hogy a többi szereplő is) mondja el hogy neki mit jelent az egész LOTR -legalábbis ezt olvastam
    én már készítem a videót :DDD
    ne feledjétek :

    2003.12.15. (hétfő)
    21:00
    National Geographic Channel


    22-én valószínűleg az ismétlése lehet, nem tom

    One Ring to rule them all

  • Obi-1

    őstag

    válasz LOTR #62 üzenetére

    Lehet, hogy a korral majd többet fedezel fel a Márióban és az Átváltozásban. Utóbbit én nem tudtam igazán hova tenni, amíg el nem kezdtem dolgozni... Illetve Örkény Visszaváltozás novellája sok mindenre rámutat.

    A Gyűrűk Ura goblin, elf, törp szereplői a szász mondavilágban nem voltak ismeretlenek azelőtt sem. Ugyanúgy a népi hitvilághoz tartozóak, mint a szellemek, vámpírok, lidércek, sárkányok.

    A könyv-eladást illetően bizonytalan vagyok. A NY-i telefonkönyv és a Biblia a tuti vezető, de azt hiszem, utána Shakespeare következik. De lehet, hogy Tolkien beelőzött?

    Tartottam tőle, hogy anyázásba fajul a dolog ebben a témában, úgyhogy most örülök! :)))

    Only a Sith deals in absolutes.

  • Obi-1

    őstag

    válasz Kidus #55 üzenetére

    Annyi pontosítás illik ide, hogy a 7462. napi ''Begggiiiiiiinssssssssssssszzz'' az igazából ''Záákossssssszz''. Baggins = Zsákos. Ezért mondja a 8902. napon, hogy affene...

    A Saáájerrrrrrrrrrrr valószínűleg a Shire, azaz a Megye.

    Only a Sith deals in absolutes.

  • LOTR

    addikt

    válasz Obi-1 #64 üzenetére

    oveges lehet majd korral de nem hiszem amúgy csak példának írtam akkor még régen ha neked meg tetszik visszavonom és a LOTR után egyik legjobb könyvek egyikepersze csak azért hogy anyázni tudjunk
    ANYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
    lehet megjelentek de akkor is itt voltak a legjobban ábrázolva és itt lettek talán leghíresebbek úgymond
    én nem! ebből adtak el a 2. legtöbbet a világon :D:DD:DDD

    ja én is örülök anyázni meg tudok
    ANYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :))

    One Ring to rule them all

  • neduddki

    nagyúr

    HI!

    Tegnap legyurtem a ket torony kibovitett valtozatat!!!! Hogy miert nem ezt adtak alabol is???? Tudom azert mert akkor nem lenne kibovitett valtozat:-))))) de akor ez nagyon korrekt vala

    udv

    neduddki

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

  • Biaggio

    őstag

    Komoly kérdés jön!

    Miért van az, hogy bárkit választok a játékban (LOTR-ROTK), a pályán már Samuval vagyok??? :(((

  • Obi-1

    őstag

    válasz LOTR #66 üzenetére

    LOTR: :))

    Többiek:

    Szerintetek majd kiadják az Ultra Max Extended Editiont a harmadik rész után? Akkor azt venném meg...

    A tékában nincs meg a bővített verzíó, pedig ha szerintetek sokkal jobb, akkor megérné megnéznem.

    Only a Sith deals in absolutes.

  • LOTR

    addikt

    válasz Biaggio #68 üzenetére

    Biaggio
    sztem azért mert néha muszály a készítők által előre kiválasztott karival menni
    majd lehet választani is
    Gudella
    régen írtál

    ja én is megvenném ha 3. rész után lenne egy 3in1 bővített verzió persze a díszdobozos ,csak legyen rá pénzem :DDD:DDD

    One Ring to rule them all

  • _Gudella

    senior tag

    válasz LOTR #70 üzenetére

    Egy ideje nem voltam neten


    THE VERY SECRET DIARY OF GIMLI SON OF GLOIN

    DAY ONE

    Grr. Argh.

    DAY TWO

    Faffing about in Rivendell with stuck-up elves v. bad for my digestion. Have asked Elrond to move me to second floor as cannot get into bathroom here without being subjected to sight of hobbits bathing amongst scented candles. Is ridiculous. Got splashed with strawberry bath foam yesterday. On plus side, beard now silky and conditioned.


    DAY THREE

    Elrond refuses to move my room. Walked in on hobbits again this morning. What WERE they doing with that carrot? Inbred bunch of halfwits, no wonder they can?t even grow decent beards.

    DAY SEVEN

    Suspect Aragorn son of Arathorn of being pervy hobbit-fancier. Completely ignoring hottie elf fianc?e in favor of barging about with hairy-footed gnomes in leather breeches. Fortunately I, Gimli son of Gloin, am here to take care of her loneliness.

    Later.

    Elf women just the right height to keep my ears warm. Go me!

    DAY NINE

    Have agreed to go on Quest. Arwen getting awfully grabby. Gimli son of Gloin will not be tied down. Would rather spend time with touchy-feely hobbits and poncy elves than hang about Rivendell taking about ?our relationship.?


    DAY THIRTEEN

    V. cold on top of Caradhras. Big fight over who got to carry hobbits up the mountain. Did not participate as was busy showing Legolas how to get hair braided just right. Fight ended when Aragorn picked up Ringbearer and stuffed him in his trousers. That?s right, Isildur?s Heir. Suffocate the Ringbearer. Honestly, these people.



    DAY FOURTEEN

    In Mines of Moria. May have made slight miscalculation, as it seems that cousin Balin has been dead for at least sixty years. Suppose it should have occurred to me that has been a while since last got Christmas card from the Moria folks. Still, cannot be expected to keep track of everything.



    DAY FIFTEEN

    Gandalf fell into shadow. Hobbits used as excuse to have teary cuddlefest on rocks. Suffered manly embrace from Boromir, although he kept jabbing Horn of Gondor into my solar plexus. At least, hope that was the Horn of Gondor. Does not bear thinking about if not.


    DAY SIXTEEN

    Legolas told me Aragorn is way into Frodo. Sam will kill him if he tries anything. Suggested to Legolas that we might want a leader who is less of a lech. Legolas then asked if I wanted to take a bath with him. Beginning to suspect that all that Elvish poetry about the glory of warrior-bonds between men just big cover-up for illicit spanking games.


    DAY TWENTY

    In Lothlorien. Galadriel quite the babe. While hobbits off power cuddling and Boromir chasing Aragorn, had time to show her a few dwarf tricks. Nothing fancy, just a bit of Hide the Helmet and Delving In The Mines. V. satisfactory for everyone, except possibly Celeborn. On second thought, maybe that was Celeborn. Cannot much tell difference with elves.


    DAY TWENTY-TWO

    Left Lothlorien. Have been paddling in boats for days. Am getting v. lonely. Hobbits looking not so bad. Rather cute in fact, despite mullet haircuts. Cannot get near Frodo without getting bitten on kneecaps by Sam, and Pippin dating Boromir, so will see if perhaps Merry wants to take a nice moonlit stroll tonight. Hurrah for warrior-bonds between men.


  • LOTR

    addikt

    válasz _Gudella #72 üzenetére

    tényleg lehet módosítani? :C
    nem is tudtam
    akkor biztos ez csak mostantól van így :))

    One Ring to rule them all

  • LOTR

    addikt

    valószínű hogy 2003 december 20 -tól mert én írtam 20-án 1 óra körül akkor még nem lehetett,de te írtál 20 órakor akkor már igen tehát majdnem pontosoan megvan mióta :D:D

    Ja majdnem el is felejtettem szólni ha még nem tudnátok 6 napja szerdán megtörtént egy NAGY esemény vagyis bemutatták

    A GYŰRŰK URA - A KIRÁLY VISSZATÉR

    c. részét ami egyúttal a befejezés is
    nálunk sajnos csak 2004 01 08 -tól lesz látható, addig is már -remélem- alig bírjátok kivárni ,mert én alig :DDD

    One Ring to rule them all

  • PeliScan

    addikt

    Én asszem megnézem a két ünnep között... nem a legjobb minőség, de élvezhető. Persze megnézem moziban is, csak a két ünnep közötti fílinghez eléggé szervesen hozzákapcsoalható, akkor meg miért ne? :)

  • bdav

    őstag

    válasz LOTR #74 üzenetére

    Én már láttam :) ráadásul moziban :) nagyon jó

    10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

  • LOTR

    addikt

    válasz bdav #76 üzenetére

    el sem tudod képzelni hogy mennyire irigyellek :O:O:O:O:O
    és hol?
    melyik országban?

    One Ring to rule them all

  • LOTR

    addikt

    válasz PeliScan #75 üzenetére

    ja hozzákapcsolható -de szemetek- , nem tom elképzelni mér nem lehtett nálunk is 17. én a bemutató :O:O:O:O:O:O:O ... :O:O
    én már eltetettem a jegyeket a 8 -ai 0:01 es premierre nem tok elmenni mer csütörtökön dogát írunk :O:O:O
    ( most ilyen napom van :O:O , persze hozzákapcsolódik hogy nem tom megnézni moziba a ROTK -t -csak sokára :O:O:O)

    One Ring to rule them all

  • LOTR

    addikt

    Boldog Karácsonyt kívánok minden kedves látogatónak :o

    1 nappal ismét közelebb kerültünk a ROTK bemutatójához már csak 14 nap sőt 13 nap és 22 óra 39 perc :DDD

    One Ring to rule them all

  • hungeek

    senior tag

    nah én most néztem meg a 3. részt, egész jó lett :) nekem tetszett :)

  • LOTR

    addikt

    hát eljött a Karácsony 2. napja sajnos az első gyorsan elment,
    de
    ismét közelebb kerültünk a ROTK bemutatójához
    én már alig várom
    Ja boldog Karácsony másnapját -vagy mit- mindenkinek

    One Ring to rule them all

  • bathunter

    csendes tag

    válasz LOTR #81 üzenetére

    Már le lehet tölteni netről, de várdd csak..........:P

    Ha a lustaság fél egészség, akkor én teljesen egészséges vagyok!

  • bdav

    őstag

    válasz bathunter #82 üzenetére

    ezt a filmet először moziban kell látni. de nézd csak gépen....... :P

    :D

    10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

  • bathunter

    csendes tag

    válasz bdav #83 üzenetére

    Moziban is meg fogom nézni, ne aggódj!;)
    Neked ki a kedvenc szereplőd?
    Nekem tán a Faramir, de nem biztos.......:B

    Ha a lustaság fél egészség, akkor én teljesen egészséges vagyok!

  • bdav

    őstag

    válasz bathunter #84 üzenetére

    én ugyan nem aggódom :))

    nincs igazán kedvenc szereplőm; de talán Gimli :)

    10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

  • bathunter

    csendes tag

    válasz bdav #85 üzenetére

    Az is jó, főleg a 2. részben, amikor üldözték az Uruk-Hai-okat és azt mondta:
    - Mi törpök nem vagyunk hozzászokva az ilyenekhez..... A törpök csak rövid távon veszélyesek!

    Ha a lustaság fél egészség, akkor én teljesen egészséges vagyok!

  • _Gudella

    senior tag

    Mégegy:

    The Very Secret Diary of Arwen Undomiel

    Day One


    Broke up with Aragorn today. He would insist on giving me a clay pipe and a pair of breeches for Valentine?s Day when I specifically requested a nightie. Have sent him away from Rivendell.

    Day Two

    Bored and lonely. Regret having sent Aragorn away. So what if he wanted me to dress up in a curly wig and hop around on my knees during intimate moments? Am sure other humans have equally odd hangups. Wish I could be interested in Elf men, but ever since debacle with Glorfindel back in Second Age when he accused me of copying his hairstyle, have given up on my own kind.

    Day Three

    Someone?s been trying on my dresses again. They are all stretched out of shape, especially the purple one.

    Day Six

    Legolas got all shirty when I accused him of trying on my dresses. He says I have impugned his masculinity. What masculinity?

    Day Eleven

    Legolas still sulking. Says other elves making fun of him now since whole dress-trying-on-incident. Says they no longer take him seriously as a man. He must have missed it when Daddy called him ?the gayest gay elf that ever nanced down the pike? at last Council meeting. Or maybe he just didn?t understand it; he?s awfully pretty, but not so bright.

    Day Thirteen

    Too, too, too bored. Perhaps will leave Rivendell in search of adventure, or shopping.

    Day Fifteen

    Went all the way to the Gap of Rohan only to find there is no Gap in Rohan. Not even a Banana Republic. False advertising!

    Day Seventeen

    Went to Bree. Asked Barliman if had seen Aragorn lately. Barliman said, ?What, that pervy hobbit-fancier?? Told him he must be thinking of other Aragorn son of Arathorn. He said, ?The ?Still Not King guy, right?? Did not respond; some people don?t deserve my conversation.


    Day Eighteen

    Have been following Aragorn for two days now. Have never really seen hobbits close up before. Suddenly business with curly wig and prosthetic feet starting to make sense. V. annoyed. Slow burn.

    Day Twenty

    Doesn?t he ever wash his hair when I?m not around?

    Day Twenty-Four

    Is official. Aragorn a complete pervy hobbit-fancier. Is obviously into little blue-eyed hobbit Frodo. Sam will kill him if he tries anything.

    Day Twenty-Five

    Cornered Sam while he was out looking for herbs. Explained to him exactly how was possible to kill human men instantly and silently using just a fork and a rubber band. Turned him around, gave him little push in Aragorn?s direction... alas no dice. ?But we need him to protect Frooodo, scary elf lady!?

    Whingy little hobbit, I?ve no patience at all.

    Day Twenty-Six

    Finally decided to take care of Aragorn myself; was about to slit his cheating throat when was distracted by howling moans of Ringbearer. Decided to annoy Aragorn by hobbit-napping bite-sized hero and taking him for extended pony ride.

    Little hobbit really rather adorable, blast him.

    Cannot believe am getting all swoony over hobbit. Repeat to self: ?Aloof, unavailable elf princess. Aloof, unavailable elf princess.? Especially cannot believe am getting all swoony over greenish-looking, half-dead hobbit.

    Day Twenty-Seven

    Chased by Ringwraiths. So tedious. Off to Rivendell.

    Day Twenty-Nine

    Well, really. Cannot even get near Ringbearer, as Sam is always there, plus caught Aragorn sneaking around in shrubbery by hobbits? quarters. Claimed he was looking for shard of Narsil he had misplaced.

    Day Thirty

    Hobbits such a bother. Kitchen staff fussing ? all out of carrots. Bathroom staff fussing ? all out of strawberry scented bath bubbles. Legolas fussing ? will not let me go to Council meeting as then he will not be prettiest. Strain is obviously getting to Daddy. Asked me yesterday in haggard manner whether I thought purple suited his complexion. Told him of course not, he is so obviously an autumn.

    Day Thirty-Two

    Spent all day hanging about on bridge looking pretty before Aragorn happened along. Accused him point-blank of hobbit-fancying. He told me that Isildur had been a pervy hobbit-fancier, and he was just trying to build his career in a similar fashion. Told him: ?You are Isildur?s heir, not Isildur himself.? To which he replied, ''If only you were a bit shorter, and had bigger feet.?

    Day Forty

    Spent quite the night with Gimli. Those braids! That axe! I am smitten. No more hobbits for me, it is dwarves all the way now. Well, perhaps might just pop by one last time to watch Sam give Frodo his bath. After all, I didn?t filch that bathroom key out of Aragorn?s pocket for nothing.

  • bdav

    őstag

    válasz _Gudella #88 üzenetére

    elvileg igen, gyakorlatilag szvsz ne reménykedj benne hogy kapsz is :) de próba cseresznye ;)

    10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

  • LOTR

    addikt

    válasz _Gudella #88 üzenetére

    nem akarok leszólni senkit, de a magyarok vhogy nem lelkesednek az ilyen dolgokért, hogy 00:01 kor menjenek moziba úgyhogy sztem biztos lesz még jegy
    amikor a Terminator 3 bemutatóján voltam 00:01 kor félig üres volt a mozi sőt
    különben mindenképpen moziban kell először látni mer gépen max ac3 hanggal szoktak lenni főleg így

    One Ring to rule them all

  • LOTR

    addikt

    lelkes LOTR rajongók kérdés:
    a ROTK előzetesén 2:30 perctől a végéig szól egy zene ennek a címére, előadójára volnék kíváncsi
    ha tudtok segítsetek
    köszi

    One Ring to rule them all

  • _Gudella

    senior tag

    The Very Secret Diary of Legolas

    Day One: Whee!

    Day Two: I like to run!

    Day Three: I look good when I run!

    Day Four: I also look good standing still. Running across Riddermark v. good excercise. I swear my butt has just gotten firmer. Is that even possible?

    Day Six: Is Gimli staring at my butt?

    Day Seven: No wonder he's always lagging behind.

    Day Eight: Unnerving moment when bumped into Eomer. Thought he might be prettier than me until he took off helmet. Fortunately he looks like an aardvark. He hit on Gimli but I warned him right off. Nobody tries it on with my dwarf.

    Am still the prettiest.

    Day Nine: Pile of dead and smoking Orc corpses so not pretty. Aragorn showed off and went on and on regarding hobbits laying about tied up. Do not know why he thinks kinky hobbit games so important.

    Still prettiest.

    Day Ten: Bother! Fangorn Forest. Leaf mold terrible for my complexion.

    Still prettiest but a bit on clammy, unwashed side.

    Day Eleven: Bumped into Gandalf who is all sparkly white now. Asked him, ''Who do you have to blow to get last bottle of bleach in Middle Earth anyway?'' Gandalf said, ''The Balrog.'' So not worth it.

    Am rethinking, though. Roots are showing.

    Still prettiest although at this rate for how long?

    Day Twelve: Asked Gandalf for Balrog's number. Gandalf said I couldn't call him. I told him not to be jealous and posessive. He said he wasn't, it was just that he killed Balrog last week.

    Note to self: never date Gandalf.

    Day Fifteen: Arrived in Edoras. V. upset. Suspect Eowyn may be prettier than me. Most unexpected as always thought shield-maidens were more hefty, pear-shaped types.

    Not the prettiest! V. bitter.


    Day Nineteen: Aragorn stood up to Theoden today. Aragorn so butch. Have goosebumps.

    Day Twenty: Poke bonnet absolutely hideous. No longer even remotely pretty. Considering suicide.

    Day Twenty-seven: Exeunt Aragorn, pursued by wolves of Isengard. On con side: Am stuck with ugly necklace. On pro side: No longer have to wear poke bonnet. Am pretty again!

    Day Twenty-nine: Aragorn back. Apparently taking header off cliff not as deadly as one would have thought. Told him to throw me down and shag me senseless, but he just clapped me on the shoulder in a manly fashion and said, ''Yeah, it can get a little chapped sometimes but just put some lotion on it.''

    Aragorn just kind of a wanker, really.

    Day Twenty-Nine: Battle of Helm's Deep so embarassing. If was not bad enough to face thought of death at the hands of smelly Orcs in backwater rural province, have now been saved at zero hour by Haldir showing up with really bad weave.

    On plus side, Eowyn stuck in rancid cave. Perhaps will develop cave blight. Then I will be prettiest forever.

    Day Thirty Battle over. Gandalf always fashionably late it seems. Hopes for after-battle quickie dashed because Aragorn sulking over postcard from Faramir. Is jealous over Ringbearer. Told him Sam will kill Faramir if he tries anything but Aragorn not cheered up.

    Sod him. Have received suggestive note from Eomer. Will go see if what they say about men of Riddermark is actually true.

    No one has bothered to get Eowyn out of cave yet. Still the prettiest by far!

  • LOTR

    addikt

    Boldog új évet kívánok minden LOTR fan-nak és természetesen másoknak is :))
    sajnos egy évvel megint öregebbek lettünk :O

    One Ring to rule them all

  • PeliScan

    addikt

    válasz PeliScan #75 üzenetére

    Meg is néztem, nagyon jó!! Sokkal jobb mint kettő, klasszisokkal! :C Sőt, nekem még az egynél is jobban tetszett, a gyatra minőség ellenére is (screener ugye) Hűha, nagyon várom h moziban is lássam, ritkajó film lesz!

    Pengék a csatajelentek, nem unalmas a történet vonalvezetése sem, nem tér el a könyvtől, szinte semmit sem szúrtak le benne! :DD És Samu is csak néha pityeredik el. ;)

    Mindenkinek nagyon tudom ajánlani!

  • fokukac

    nagyúr

    ezek a naplók naggggggyon jóóók! :-)

    :C :C :C

    [Szerkesztve]

    Pleased to meet you - hope you guess my name

  • _Gudella

    senior tag

    THE VERY SECRET DIARY OF SARUMAN THE WHITE

    DAY ONE
    Am bored. No cable in Isengard. Nothing to do but write rude anonymous letters to Radagast the Brown and Manfred the Slightly Ecru.

    Perhaps will have a look at the palantir.

    DAY TWO
    Have met v. nice guy via palantir. He seems to really like me for me and not just because am most powerful wizard in Middle Earth. Wonder what he looks like.

    DAY THREE
    Am becoming disenchanted with palantir guy. Refuses to send me photo, except of one v. large eyeball. Says he is shy but I rather suspect he is fat, or perhaps hairy. Have heard some v. bad stories about palantir relationships. Should probably cool it for a while.

    DAY SEVEN
    Well, wouldn't you know, palantir guy turned out to be Dark Lord of Mordor. Just my luck. Could have been worse, I guess. Sauron not far or hairy, just disembodied force of evil. Must go now, have to raise massive demon army to scourge the earth. Also, have manicure appointment. Is no easy task keeping nails pointy.

    DAY NINE
    Typical. Gandalf just came waltzing by and he knows I hate drop-ins. Wanted to yap on and on all about the ring he gave his new boyfriend, terrible pervy hobbit-fancier old Gandalf is. Disgrace to the Order. Just wants to show off and remind me that he's got a hobbit, and I'm just dating an eyeball. Well, Saruman the White does not stand for this treatment. Showed him my Wizard Wrestling Federation moves. Have delivered smackdown. Go me.

    DAY THIRTEEN
    Am tired of climbing up and down eight million stairs just to taunt Gandalf. Should have imprisoned him in easy-access dungeon where could taunt more effectively, and would not have to wait until after breakfast.

    DAY FOURTEEN
    All right, who's been spitting gum down on the orcs? Honestly.

    DAY FIFTEEN
    Was right in middle of really good taunt and Gandalf escaped. Ah well. Will save me daily stair climb.

    DAY SIXTEEN
    Have been watching in palantir. Gandalf faffed off on extending camping trip with four hobbits, a v. buff elf, and rather fanciable human -- oh bother, that's Aragorn son of Arathorn. Once threw him out of Isengard for whinging about not being King yet. Then there's a shady-looking character and some kind of hairy newt. Or maybe it's a dwarf.

    What a bunch of yobbos.

    DAY TWENTY
    Have crossed orcs with goblin men in caverns below Isengard. V. tedious experience as orcs and goblin men most reluctant to breed, even with dinner and flowers. Next time will try something easier, such as breeding goblins and cheerleaders to create super-perky army that can travel by day and will not complain about pink uniforms.

    DAY TWENTY-TWO

    Did not know when decided to make demon army forSauron that would be so darn messy. Curse my decision to be Saruman the White. Should have decided to be Saruman the Muddy Brown, or Saruman the Faintly Greenish. White just shows all the slime.

    DAY TWENTY-FOUR
    If keep watching in palantir, perhaps will see Gandalf do pointy hat trick?

    DAY TWENTY-FIVE
    Gandalf did pointy hat trick! Ringbearer v. impressed. Aragorn obviously fancies trousers off the Ringbearer. Sam will kill him if he tries anything.

    DAY TWENTY-FIVE
    Hairy newt is most definitely dwarf. Caught him playing hide-the-helmet with one of the hobbits. Other human seems to be Boromir of Gondor. Am I only one who has long wanted to ride to Minas Tirith and tell Steward that ''Gondor'' sounds just like ''gonad'' and they should find less silly name? Perhaps it is just me.

    DAY TWENTY-EIGHT
    Uruk-hai nearly ready to go. Watched Fellowship a bit today. Boromir convinced smallest hobbit to ''Blow the Horn of Gondor.'' Have not laughed so hard since set Balrog up with Gandalf during Second Age and Gandalf stuck Balrog with restaurant bill. Palantir great. Better than cable.

  • Tarka

    tag

    Nagyon állatok ezek a naplók, bár a magyarra fordítottakat jobban tudtam élvezni, mert habár egy kicsit tudok angolul, de azért annyira nem, hogy a finomabb poénokat észre vegyem. Még egyszer grat annak aki ezeket kitalálta,leírta, lefordította!:C

    ''...avégből születtünk erre a világra, hogy lopjuk a napot....nehogy elhigyjék az ellenkezőjét....'' [I] Kurt Vonnegut [/I]

  • LOTR

    addikt

    válasz PeliScan #94 üzenetére

    én sajnos csak 10 én tom megnézni már el van rakva a jegy is
    de sztem a 2. rész is jobb volt mint az első(az első is nagyon kira volt :D:D), persze itt már bonyolódik a történet, több szálon folynak az események, de nem baj legalább van ok amiért újra és újra MEG KELL nézni :DDD:DDD:DDD


    [Szerkesztve]

    One Ring to rule them all

  • LOTR

    addikt

    Hát egyre közeledik az a bizonyos nap, amikor ki kell jelentenünk, hogy
    THE JOURNEY ENDS -bizony sajnos vége, persze addig még van pár napunk, hogy lelkesen várjuk a mozipremiert ami, ha még nem tudnátok (remélem ilyen nincs :C:C) január 8. 00:01 kor lesz.
    Aki már látta gépen az is menjen moziba, mert ott azért sokkal jobb (ja, ez nem fizetett hmplx hirdetés, csak tapasztalat :D:D:D), és nézzétek meg többször is :DDD.

    One Ring to rule them all

  • bdav

    őstag

    LEP-en ki volt ma ott?

    10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

Új hozzászólás Aktív témák