Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    válasz saril #696 üzenetére

    Köszi! Közben találtam vaterán 70ért (ill 78 volt, de lealkudtam :) )
    Úgyhogy kaptam egy bontatlan, eredeti logiteches dobozt, feburári vásárlás, de tényleg minden eredeti csomagolásában volt. Azóta meg is hallgattam a cuccost, hát brutál mit szólt! :) Nagyon elégedett vagyok vele.

    Annyi kérdésem lenne, hogy nem találtunk a dobozban kifejezett "garancia papírt". Az eladó is kicsit tanácstalan volt, aszonta igy hozta az UPS, igy adja tovább. A doboz oldalára rá volt egy átlátszó zacsiban ragasztva a szállitó levél + számla, rajta az összeg, megrendelő neve, dátum, meg minden. Ez lenne a gari is egyben?
    A doboz belsejében (ott bontotta ki előttem, tényleg sértetlen volt) egy vastag usermanual volt, egy warranty papir, meg az iThink információs lapocska.
    A warranty-n csak ilyen biztonsági figyelmeztetések vannak, hogy ne hallgassam viz alatt, meg ne vágjam el a vezetéket és aztán rágcsáljam áram alatt, stb...
    Holnap felhivom a Logitech HU-t, hogy mivan a garival, de nem gondolnám, hogy a doboz mellett még külön egy papirkát is küldtek volna, a dobozban/on meg csak ezek voltak amiket meg is kaptam, és fel is soroltam itt. :F

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák