Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz Termi16 #560 üzenetére

    Mindenkinek:
    Tévedés ne essék, nagyon sok rendszer szar, a saját rendszerem is az, és tisztában vagyok vele.
    Az itteni hozzászólások közt sok hülyeség van és nagyon sok félrevezető.
    Sokan nem hallottak jobbat, megveszik, alátámasztják a vásárlást, és kikiáltják a rendszert "tökéletesnek". Ez nem változtat azon, hogy szar, ahogy az sem változtat a dolgon, hogy nem feltétlenül lehet jobbat kapni hasonló áron.
    Bár az eredeti árán kis szerencsével például az Edifier kínálatában lehetett sokkal jobbat kapni, nem tudom, most hogy alakulnak az árak, de az 50%-os árral nyílván nem versenyez az Edifier. Ezek mellett az Onkyo is kínált egybeszettet hasonló áron, amit szintén jobb vételnek minősítenék személy szerint, de nem tudom, hogy ezek elérhetőek-e még a kínálatban.
    A rendszer kiegyensúlyozottsága szintén nem igaz és félrevezető.
    Ezek mellett a hibáival együtt is lehet szeretni.

    Ezek mellett azt is megemlíteném, hogy a logitech sosem volt híres a hangminőségről.

    Szerintem nyugodtan írhatok a termék saját topikjába negatív kritikát, akár úgy is, hogy nem birtoklom a rendszert, mert előfordulhat akár, ne adj Isten véletlenül, hogy kifejezetten teszt céljából fordult meg nálam a szett. :U
    Egy negatív kritika jóval többet ér véleményem szerint, mint 100, nem túlzottan hozzáértő tollból származó ajnározás.

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák