Új hozzászólás Aktív témák

  • Metalmedve

    csendes tag

    válasz Peace #3569 üzenetére

    Szia! Röviden és tömören, ez egy kiváló hangfalszett, soha egy pillanatra sem bántam meg, hogy 80-at adtam érte. Lényeges különbséget fogsz hallani. Viszont.. én is panelba lakok több mint két éve. Előtte kertesben laktunk, ott ki tudtam rendesen használni, és mondhatni koncert élmény nyújtott a szobában! Sajnos mióta panelba lakunk a feleségemmel, azóta egyáltalán nem tudom csak kb 1%- ban kihasználni. Basszus vagy teljesen, vagy csak minimálisan van felvéve, beszédhangerőn járatom. Pont most jutottam el oda, hogy vettem egy 1500ft-os kis hangfalat, hogy ne a nagyot terheljem suttogó hangerőn pl este is, mert neki nem ez a profilja. Persze lehet attól erre is használni.. A bemenetek tekintetében nagyon jó, nekem optikaival megy rá a gépem, és analóggal lejátszók, vagy épp gitározok ilyesmi... sokoldalú! Alapból nem adnak fali konzolt, de fel lehet tenni akárhova, tetszés szerint, ahogy neked kényelmes, vagy ahogy jól szól, az adott körülmények között. Szerintem csalódni nem fogsz benne ha esetleg megveszed, és hát azért a sok-sok vélemény ami van róla, ő is lassan egy legenda mint a Z-5500! Remélem valamennyire tudtam választ adni! :)

    Maci

Új hozzászólás Aktív témák