Új hozzászólás Aktív témák

  • oso

    csendes tag

    Üdv!
    Én több mint egy éve vettem egy Z623-at. Tulképpen mindent leírtatok már előttem, ami a hangzást, hangerőt, minőséget, stb. illeti. Ilyen szempontból magam is elégedett vagyok a cuccal. Ám nekem van vele egy kis problémám. Nekem már egészen korán, kb. 2 hónaposan elkezdett recsegni-ropogni, sercegni a hangerőszabályzó poti. Azóta is változatlanul hajlamos erre, de érdekes módon ha sokszor tekergetem, aktívan használgatom, akkor alig hallani, sőt, ha nagyon sokat birizgálom, akkor szinte nem is recseg. Viszont amint nem nyúlok hozzá egy kis ideig, nagyon tud recsegni. Pl. ha 1 napig nem használom, akkor baromira tud ropogni-recsegni, egy kissé zavaró, idegesítő. Azon csodálkozom, hogy erről nem ír soha senki semmilyen fórumon. Egyedül vmelyik webáruház termék hozzászólásai között találtam 1x olyat, hogy vki leírta, hogy nála is recsegésre hajlamos a potméter. Vajon másnál azért nincs ilyen, mert az enyém a rossz ebből a szempontból, vagy esetleg mindenki más hallgat erről? Ez vajon mennyiben számít hibának? Egy ilyen árú hangcuccnál én elvárnám egyébként, hogy távirányítóval rendelkezzen, de ennél ugye ilyen nincs. Amúgy a hangfal bekapcsolásakor tud még nagyon pattogni, recsegni, kimondottan csúnya hangokat ad. Azt nem mondhatom, hogy időről-időre egyre rosszabb, inkább stabilan ugyanúgy recseg már egy éve. Elvileg ettől még komolyabb baja nem lesz, használható, de sokat ront az élvezhetőségen, főleg ha pl. zene közben a hangerőt állítva recseg-serceg, mint az állat. Nem tudom, hogy por mennyire okozhat ilyet, mert ha erősen megfújkálom a potinál, meg sokat mozgatom, akkor mondom, egy idő után szinte teljesen jó lesz, de csak rövid időre. Garis ugyan a cucc, de kétlem, hogy ilyesmi miatt cserélnék, vagy mit tudom én. Ettől függetlenül tudom ajánlani én is mindenkinek, ahol kis hely áll rendelkezésre, ott ez nagyon praktikus tud lenni.

Új hozzászólás Aktív témák