Aktív témák

  • choosen

    tag

    Csak annyit szeretnék hozzá tenni a ciketekhez, hogyha már valamit teszteltek akkor legyetek szivesek utána nézni, hogy az adott cikk amit teszteltek végül is mire jó.
    Mert például az iFeel nem haszontalan dolog pl. próbáltátok az MDK2-őt megpacssolva vagy a Soldier of Fortunát pacss nélkül.
    És ezenkívül is van még rengeteg játék ami támogatja vagy alapból vagy pacssal.
    És ezek nem csak fps-ek.
    Csak ennit akartam hozzá tenni a cikketekhez.
    Ja mennyit kaptok az MS-től a reklámért?

    Gyula

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    Kedves choosen!

    Némi ellenségeskedést véltem felfedezni soraidban, ami számomra teljesen érthetetlen, ezért szeretnék pár dolgot tisztázni.

    - Hogy egy egér mire jó, azt hisszük, hogy tudjuk. Ettől függetlenül igazad lehet, nem próbáltuk az általad írt kombót, de pont azért van a fórum, hogy ilyenek kiderüljenek. Tehát nyugodtan írd le, ha úgy érzed (valószínűleg jogosan), hogy valami fontos kimaradt. Legalább tényleg megtudja mindenki.

    - Az M$-től természetesen semmit sem kaptunk. Sőt, senkitől semmit sem kaptunk. Tudod, iszonyatosan sok meló van egy ilyen site-tal, még egy olyannal is, mint a mienk. Pénzünk nincs, mindent magunk csinálunk, és hogy őszinte legyek, rengeteg hw cikkünk van, mindezek ellenére. Ez nagy meló, ingyen és bérmentve. Más kérdés, hogy ha pozitív megerősítést kapunk, akkor ez feledteti ezt az apróságot.

    - Soha nem fogunk elfogult cikkeket írni, szándékosan biztos nem. Ugyanakkor megmondjuk a véleményünket, és nem írjuk le minden cikknél, hogy "egész jó, de talán mégsem, meg persze a másik, no de mégis..", mert akkor semmi értelme nem lenne. Van véleményünk, a tesztek alapján, és ezt vállaljuk.

    - Jómagam pl nem MDK-zom, de orrba-szájba programozom, és PLUSABIT-ozom, amihez elkelne egy frankó egér. Régóta gyűjtök egy jó egérre, mindent végigtapiztam, és tuti, hogy ha a pénz nem lenne akadály, akkor az MS cuccot venném, mert elég nagy a kezemhez. De nincs annyi pénzem. Másrészt a régi Logitech MouseMan Wheel (vagy Wheel Mouse, franc se tudja melyik :)) az igazi :)).

    A szerverünkön pl Linux fut, nem vagyok Billy fan-ok (tehát az MS bek*ph*ttya), viszont amit te írtál, az finoman szólva nem volt fair. Az az egér jó, akkor is az lenne, ha maga Andy Grove csinálta volna.

    Üdv,
    Parci

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Aktív témák