Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz szabonagyur #204508 üzenetére

    Lakotton kívül 90el megyek, lakotton belül tábla +10-25km/h. És időnként tolnak, bele a pirosnál álló sorba is. Ha lehetne menni, mennék. Ha menni akar, akkor könyörgök menjen, próbálom ezt elősegíteni - de ne álljon a seggembe!
    Mert aki negyedjére töri meg hátulról egy autómat, leszakítom a fejét, ott az út mellett, az hótziher. :((
    Ha barátunk nem ismeri a fizikát, és már az emblémát se látom a tükörben, nem várom meg az újabb balesetet, hanem elveszem a gázt. Ez parasztság? Lehet. Mondjatok jobbat. :R

    Teszem hozzá ha van hely, és látom már hogy mehet, indexelek jobbra, hogy húzzon már.
    Ha nincs esély (annyira szerpentines vagy olyan hosszú egyenes teli autósorral mindkét irányban, mint naponta melóba menet pl), és retardált a hátul jövő nem tudom mi mást lehet tenni. :F

    [ Szerkesztve ]

    Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html | https://www.strava.com/athletes/99769725

  • kisza25

    félisten

    válasz szabonagyur #204508 üzenetére

    Leszoktam húzódni, de ezt olyankor szoktam amikor előttem amúgy kocsisor, meg amúgy előzni tilos, de igazad van, én vagyok a paraszt, mert nem szeretem amikor rám másznak, amikor én megyek/mennék, de nem tudok, mert előttem kocsisor. Nem tartom fel, mivel alapból sem tudna menni, csak ezt nem fogja fel :U
    Csak nem magadra ismertél ;]
    Amúgy amikor ezt pályán játsza el az agyhalott és levillogtat, lehúzódok, vissza kimegyek tempomattal és mikor utolérem 1 perc múlva tempomattal, mert nem bír menni, mert balatonig tart a sor, a seggébe állok villogtatok és ordítok, hogy jól lássa, hogy takarodjál már, ekkora paraszt vagyok azt képzeld el :DDD (viccelek, vagy nem, de az egyik az biztos )
    Én úgy szoktam közlekedni, hogy nem csak az előttem lévő autót veszem figyelembe, hanem azt is aki mögöttem jön, mellettem, elöttem és még előre vagy 4-5 autóval előre figyelem a forgalmat, elengedem aki gyorsabban megy, lesz@rom, hogy 145-el megyek és úgy jön 180-200-al, az Ő dolga. ;)
    Amúgy aki menni akar az miért nem megy? Miért áll bele a seggembe, ezt magyarázzátok már meg :F
    Amúgy ezt a jelecskét raktam be ;] , tehat csak vicceltem, majd legközelebb kiírom, hogy vicc, vagy, hogy szarkazmus🤔

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Seat Leon FR multi kormány, szép állapotú (2013 utáni leonokba benzin/diesel jó)

Új hozzászólás Aktív témák