Új hozzászólás Aktív témák

  • tresh

    addikt

    válasz -v- #8557 üzenetére

    Ez igaz, de ahhoz nem kell műszaki zseninek autóbu*inak lenni hogy ha az autó kidob egy hiba jelet (villáskulcs,olajszint,ect) akkor veszem a fáradságot és megnézetem. (az más kérdés ha motort cseréltetnek vele mert hülye hozzá) . De pl haverom aki igen jó műszaki szakember kb annyit tud hogy kinyitja az autót beül és megy, még is mindig tud szólni hogy kidobta a check engine-t nézzük már meg meg ilyen apró alap dolgokat. Akinek ez terhére esik az járjon bkv-val. Ez kb olyan mintha kutyát csak etetnéd és sz*rnál vele foglalkozni. De ez csak az én véleményem. Pont múltkor is szóltam egy csajnak viszonylag új autó 2-3 éves suzuki stift és olyan hangja volt hogy arra keltem amikor reggel beindította, másnap direkt lementem és szóltam neki hogy ha nem bántom meg szerintem elkélne vinni szervizbe az autót.. mint kiderült alig volt benne olaj és végül jutányosan én hf-eztem meg neki haverral azóta is hálálkodik. Azért amikor csörög zörög az egész motor egy 2-3 éves autónál csak bemegyek vele egy szervizbe még ha technikai analfabéta is vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák