Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz Qru #51978 üzenetére

    Azert ehhez a passathoz nem csinalsz tul nagy kedvet basszus :DDD Azon kivül, hogy 3 -ikban padlozva huz, van meg benne valami ami jo? :D

    Nekem pl az opelben eleg jol müködik. Kb ilyen 10cm nel közelebb van az akadaly, ha elkezd folyamatosan sipolni (ezt parszor leellenöriztam), igy pontosan tudom, ha mar sipol, akkor meg mennyit mehetek ha manöverezeskor kell.

    (#51977) lenko en fotot is nyomok az autorol, ha nagyon balfekül all, de muszaj a közelebe parkolnom.

    (#51983) [rvilike] szerintem jo. A felniben van igazsag, amit mondasz, de ez igazabol az összes nagyobb limora igaz. Neked csinaljon am jot egy autogyarto... :D amugy annyi modell van mar a piacon, hogy kb szerintem nem lehet olyan vonalat huzni, ami ne hasonlitana valamire :D . Mindenesetre a K astratol elter azert ez. Szerintem amugy jo lett, ha a technika is jo lesz, akkor azert az opel visszakerülhet a palettara. Itt a Nemeteknel rengeteg K astrat latni. J böl nem volt sok.

    (#51992) trassher nekem a szögletessege miatt joval nagyobbnak hat. A regi q7 orra is sokkal gömbölyübb, meg a segge is. Ez egy kicsit összenyomja. Ez a nagy tejesdobov viszont nem szegyelli, mekkora :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák