Új hozzászólás Aktív témák

  • neduddki

    nagyúr

    válasz zsoltee10 #417 üzenetére

    HI!

    Hat en inkabb nem dicserem a gyari szervizeket. A kedveceim egyike az olajcsere, 4 liter olaj + olajszuro, levegoszurot ma nem cserelunk me nem piszkos standard 30 rugo. Jo kozleitessel 10 perc, amit pedig gyari szervizbwen toltenek olajat aszt en nem besztos hogy bele mernem tolteni bamijjen motorba. Persze minden tulaj mongya hogy elotte bontottak fel a flakont, de nehany eve pont ettol volt hangos az autos ujsagiras hogy hogy kell ugy felbontani egy flakon, hogy azt utanna vissza lehessen csavarni, hogy a figyelo tulajnak is el lehessen meg adni. Amugy ez enm magyar talalmany, erol cikkezet mar a nemet sajnto, olas, termeszetesen mind a ketto a sajat piacat emlegette. Persze, ugy mi a bisztositek hogy a yagrilag megvett flakonban is az van ami ra van irva, foleg ha tul jo aron siekrul beszerezni.
    Uzemanyaghozannyit, hogy 93-99 jartam 405-os srdt-vel /1769 ccm, 90LE, 180Nm/ ekkor volt ugye a szokitesi mizeria... a 3-4. tankolasnal sikerullt a kagylosnal tankolnom vmit, ami a tanktol az uzemabnyagszuroig mindent megevett, szerencsere az adagolo elott megallt, szerencsere csak 15 rugo volt. Eleg gyakran jartam nagyfaluban es egyszer kiprobalta az omv-t /94 tavasza/, na azota en ra eskuszom, kepes volt vele a dog 5.5 litert is megenni es ugy ment min az alom, ha mashol tankolta utanna mindig kiszalltam es neztem, hogy fogank-e fekek, vagy mi az isten, raadasul az istenenk nem evett 6l ala, jo tapasztalataim voltak meg az aral-val is.
    na kb ennyi

    udv

    neduddki

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Új hozzászólás Aktív témák