Új hozzászólás Aktív témák

  • Roadkill

    csendes tag

    válasz bbchris #309 üzenetére

    Mondjuk zuk határozottan nem 2kccm-es, hanem talán 2,4...warsawa teknology ugyebár. Egyébként meg megy az 80-tól többet is, csak aza baj, hogy hosszabb távon a szép nagy szelepei beégnek, ezért nem látsz száguldozó zuk-okat. Egyébként meg mondj még egy autót, ami nitróhigitóval is elmegy!:)
    Az uaz-ról annyit, hogy akkor tényleg nemtudom, hogy mérték be fatterom annakidején 120-al:) 18-at is tényleg bevágta, de a kor gépei között úgy ment mint a repülő.

    Tommysun: Én csak azt akartam példázni, hogy milyen erők is hatnak a swiftre, de pl egy mx-3-ban se élnél túl egy ugyanilyen találkát. Mind1. Egyezzünk ki döntetlenbe. Van egy swift nevű dolog, ami nem jó, de azért sok mástól jobb:)

    Bazsesz: Nekem azzal semmi bajom, hogy 195-öt mentél, rövidtávon kis óracsalással (ami opelnél meg suzinál is default) azt elhittem. Nekem ezzel a hatliteres átlaggal volt gondom, amit ráadásul úgy hoztál ki, hogy a táv felén 160-180-al mentél megpakolva. Namost minden valamirevaló autó (egy-két istentől elvetemült japán csodát kivéve, ami 20 millába kerül) itt azért már bekajálja azt a 8 litert. A táv többi részén, meg 4 literes átlagot mentél???
    Skylineról annyit, hogy te ladádból is ki lehet hozni 1000 lovat, ha mindent kicserélünk, és persze te se fogsz eljutni az utca végéig, ahogy az a skyline se bírna ki két dragnél többet (ha kibírja).

    Az autó nem eszköz, hanem cél...

Új hozzászólás Aktív témák