Új hozzászólás Aktív témák

  • #napifogyi'
    Giulietta, 6,77.
    Mivel sokat nem én vezettem, ezért a 6.3-as BC felment 6.6-ra. Ha én vezettem volna, talán be tudtam vinni 6.5 alá a mért értéket.
    De ezzel az autóval kínszenvedés. Soha többet ilyet. :D

    A másik, a tankoláshoz tartozik egy elég hülye sztori.
    Két benzinkút van egymás mellett. Mindkettőnél 574Ft volt a benzin (tegnap; ma val'szeg 7Ft-tal olcsóbb lesz :D).
    A kútoszlopok kiosztása kicsit szerencsétlen , mert ha egy balos autó beáll, akkor két jobbos kútfejet "takar" az autó, ha valaki erre nem figyel.
    Mellette a Volán kút, ahol jóval kevesebb a kútoszlop, 95-ösből csak 1 van.

    Suzuki-s barátunk az első kúton (Zöld út) beállt úgy, hogy mivel balos (bal oldalon van a tankcsapda), az egyke helyre állt be.
    Közben az előtte lévő jobbos elment.
    A bácsika tankpisztolyt belerakta a Suziba.
    Én meg kikerültem, és visszatolattam elé a másik kútoszlophoz. Ez a manőver amolyan elfogadott, hisz akkor egyszerre többen is tudnak tankolni. Így hát tankolok... azaz csak tankolnék, mert nem jött a nafta. Bementem megkérdezni, lefagyott a rendszer... Eh. Így senki nem tudott tankolni.
    Cappa be a kisautóba, és megyek át a másik kúthoz.
    A Volán kúton viszont csak egy oszlop van, és pont nincs senki, tehát tankolok. Jön a nafta, örő' é' bódóttá.
    Lecsattan, és ekkor érkezik a Suzi a bácsival, és elég közel állt meg. Fura is volt.
    Még egy picit engedtem bele, majd szépen visszaraktam a pisztolyt, leakasztottam a tanksapkát az ajtóról, megigazítottam a gumi bilincset, ahogyan azt szoktam, becsuktam a tanksapka ajtót, és benyúltam a táskámért, és indulok fizetni.
    Erre hallom, hogy nagyon hangosan magyaráz a bácsi. Na mondom... biztos veszekednek az asszonnyal. Aztán odanézek, és látom, hogy nekem integet, meg magyaráz.
    Nézek rá boci szemekkel, hogy mivan', és mutatom kérdően, hogy "nekem mondja"?
    "Igen, neked mondom" hallom a választ, de fülemet előre húzva mutatom, hogy nem hallom.
    Erre kiszáll, és ordibál vele, hogy siessek, mert ő nem ér rá, guruljak előrébb az autóval. Mondom megyek fizetni. Ő nem ér rá, mert rákos a menye, és siessek, b'sza mg a rkv'sten...
    Hú... gondoltam magamban, a rák nem 2 perc alatt öl... De jóneveltségem miatt nem mondtam ezt neki, mert már vörösödött a feje. Olaj lett volna a tűzre...
    Inkább eligazítottam a lehető leghalkabb beszéddel (azért ez is olaj szokott lenni a tűzre), hogy
    1, velem ne kiabáljon
    2, ezt az időt, amit a kiabálással és az engem feltartással töltött, megspórolhatta volna, ha tényleg siet, mert akkor nem tart fel és hamarabb végzek
    3, vegyen vissza
    Bementem, fizettem, a kutas srác mondta, hogy ezt nem érti. Amíg nem fizetek, addig a másik úgysem tud tankolni. Ja, és a másik oldalról is be tudott volna állni.... De ezt majd elmondja neki, ha jön fizetni.
    Mondtam a srácnak, hogy szerintem inkább hagyja.
    Kimentem, beültem Giulietta-ba, és előrébb gurultam, had örüljön. Majd nulláztam a BC-t, és folytattam utamat egy kis zene (YT alert!) kíséretében...

    Komolyan, borzasztó... nem is értem, hogy miért nem lehet 2 percet várni, vagy ha az számít, akkor a másik oldalról megközelíteni a kútoszlopot (lehet, hogy nem tudja, hogy elég hosszú szokott lenni minden benzinkúton a tömlő), vagy normális hangnemben megkérni, hogy siessek, mert leszakadt kezű embert visz...
    Persze lehetett rossz napja, de ne rajtam engedje ki a gőzt.
    Egyébként meg biztosan ijesztő lehettem neki, mert most épp úgy nézek ki, mint Serj Tankian

    B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

Új hozzászólás Aktív témák