Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocobanana

    tag

    válasz mihione #64005 üzenetére

    Igen értem ezt, hosszú távú befektetés a kripto. Csak olyan helyzetben vagyok, hogy betehetek x összeget egy vállalkozásba, és ha most kriptovalutába teszek, akkor nem az a célom +50k nyereséggel kivegyem, hanem milliókat vagy több százezer forintért akarnék 1 coint eladni. Ha 10 év múlva történik meg akkor akkor. Nem tőzsdézni akarok, hanem beakarom forgatni egy nagyobb összeget ezekbe, hogy később többszörösét vegyem neki. Azért nagyon durva laikusként azt látni, 10 éve 100$ dollárért lehetett venni és most mennyiért lehet eladni. De tavaly 3m ugrás is durva most, 17m forintot ér. Nyilván nem lehet ezt tudni, meg mondom csak pár napja kerültem kapcsolatba ezzel a világgal. De ha most olcsón megveszek alt coinokat, kitudja 5-10-15 év múlva mennyit fognak érni. Az is lehet nem fog ilyen történni, csak ha most van rá lehetőségem, ezért beakarok lépni ebben a világba. Viszont bányászni tartok azért, mert oda több milliót forintot kell beraknom, hogy az fixen működjön. Annyira bátor meg nem vagyok, mert nem értek hozzá, hogy ha most hypeban megy Ethereum, hogy 8-10 hónap múlva is visszahozza e az árát vagy nem történik valami baj. Illetve az se értem, ha ennyire jó buli ez, miért adják itt el hw n a rigeket?

Új hozzászólás Aktív témák