Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz subaruwrc #38033 üzenetére

    a gamer meg mindig is lojális fog maradni mert nincs más választása...
    nem tud elmenni egy másik gyártó termékét megvenni

    Videójáték piac. Már hogyne tudna. Vesz egy PS4 PROt 99ért.

    NV és AMDnek is ez a baj. Aki egyszer elment konzolra annak a 90%a nem jön vissza. Az 1170et már nem veszi meg 1-2év múlva.

    VGA sokszor nincs is. Nincs miből összerakni konfigot. RAM és VGA árak csúnyán elmentek, CPU... se lett olcsobb. SSDt újabban már muszáj HDD mellé rakni mert különben 3perces töltés idők vannak, kör végén meg el lehet menni kvzni.

    Egy hete adtam el a desktopom, vgam. 1070el 350Kért. Használtan. Újonnan lenne 450+. Maradt a céges leselejtezett T430 itthon. Gamen kivül nekem mindenre elég. Ha játszhatnékom lesz veszek egy egy Ps4PROt újonnan 99ért. Nem 450értgamer konfig.
    NV 20év után a következő 20évre elvesztett.
    És ez NV és AMDnek már baj. Jelenleg persze nincs probléma hisz minerek. de lesz miner piac termékekre is igény a köv 20évben? Mert videojatek piac az lesz. És ha még lesz is akkor is video jatek piac elvesztése fájdalmas lesz.
    Ezért baj ez NVnek és AMNnek is.

    off: Nekem amúgy baromi jól jött ez az egész, többért adtam el a gépem mint amennyiért anno vettem. Ilyen se volt még. Durva.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák