Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mesterlovesz

    aktív tag

    válasz Nestor16 #14005 üzenetére

    Hahó, az ANN az announcement, vagyis a közzététel, hirdetmény. Ezzel jelölik, hogy itt most egy új érméről van szó, van ennek külön topikja is a bitcointalk-on. A kiszűrést nem biztos, hogy a bitcointalk-on kezdem. Pl. nézem a Keiser riportot, mert ajánlóban láttam, hogy okosakat mond az ürge, erre volt egy olyan rész, hogy elindul a MAXcoin (Max Keiser a pali neve). Gondoltam, ha egy ilyen milliomos fószer csinál magának egy érmét akkor azt az elején legalábbis piszkosul fel fogja pumpálni! Hát ez is történt. Persze a piszkos része is megvolt, 6-7 órán keresztül csak cudaminerrel lehetett NVIDIA kártyával bányászni az érmét, mire be tudtam szerezni egy működő cgminer-t amit nem pénzért árultak addigra 8000 lett a diff (8 óra alatt!) De nem érdekelt, bányásztam amennyit tudtam és végül megérte, valami fél BTC jött ki 1 nap bányászatból. Ha éppen üresjárat van, akkor ezt bányászom, csak, hogy legyen egy kis tartalék a pénztárcámban, ha feleződik a reward, vagy valami hír miatt megugrik az ár.

    Van, hogy szörfölök a régi ANN topikok között, olvasgatok és egyszer csak valami elvetemült beírja, hogy hagyjátok ezt a lejárt érmét itt a bla-bla érme. És akkor megnézem, mert mondjuk jó a neve. Látom, hogy újítások vannak benne, nem lesz sok érme belőle, vagy éppen egy Jelkép (PANDA) tehát tuti, hogy a kínai közösség meg fog veszni érte az elején... stb, stb.

    Nincs követendő minta, ami alapján válogatok. Intuíció megérzés, piaci mozgás alapján mondom azt, hogy ez jó lesz, szerintem.

    2014 január óta bányász és kriptoérme szakértő

Új hozzászólás Aktív témák