Új hozzászólás Aktív témák

  • geomin

    csendes tag

    @(#9395) Geller_1972
    Nem tudom, hogy ez milyen algo, de annak jó, aki LTC-t bányászik :))
    @(#9396) HSM
    Bizony, most (is) jobban megéri DOGE-t csákányolni mint LTC-t, csak kérdés, hogy melyik fog tovább élni. Ha a market cap-ot nézzük, akkor az LTC még egyértelműen vezet az altok között, de amellett hogy a DOGE kétséget kizáróan jól teljesít, még mindig kisdobos az LTC mellett.
    @(#9397) AAntii
    Olvasd el még egyszer a bejegyzésem, mert szerintem félreértettél valamit :DDD
    Az igaz, hogy az LTC diff retarget ~3.5 nap, de nem értem hogy ennek most mi köze a dologhoz, mivel pont azért a hashrate-t és nem a diff-et tüntettem fel a diagramon, hogy ne ~3.5 napos ugrásokban lássuk a változásokat, hanem kisebbekben. Másrészt meg az adatok többnyire ~2 és nem 3 vagy 3.5 nap késést mutatnak, ez azt hiszem elég egyértelműen látszik a diagramon (na jó van egy darab 3 napos is a végén, de még az sem egyenlő a diff retarget idejével!). Azt is leírtam, hogy ez a jelenség csak és kizárólag az LTC-re vonatkozik, ezért semmi értelme más altra ráhúzni. Amikor novemberben 45 fölött volt az LTC és a diff csak 2000 volt, az azért volt, mert senki nem számított arra, hogy ekkorát fog ugrani az árfolyam és a hashrate nem tudott elég gyorsan felzárkózni, mivel akkor még nem volt ez a rengeteg alt, ahonnan át lehetett volna csoportosítani az erőforrásokat, hanem új bányagépeket kellett építeni, ami azért lássuk be nem megy 10 perc alatt. Most viszont, ahogy a hsz végén írtam, más a helyzet az altok népszerűsége miatt, mikor 10 GH/s monstrumok ugrabugrálnak coinról coinra, akkor tényleg 10 percekben mérhető a változás
    Annak viszont örvendek, hogy egyetértünk abban, hogy az árfolyamváltozást követi a diff, tulajdonképpen az egész hsz-om erről szól :DD

    Más:
    Rohadt életbe mennyivel egyszerűbb lenne ezt egy sör mellett megbeszélni, nem gyűlünk össze valamikor?

Új hozzászólás Aktív témák