Új hozzászólás Aktív témák

  • oleslie

    aktív tag

    válasz Reggie0 #8822 üzenetére

    Több fórumon is azt olvastam, hogy eltünedeztek a pénzek. Megkeresésre nem reagáltak, ticketeket válasz nélkül lezárták, ha újra regelt az ember, és kérdezett, akkor válaszoltak, ekkor elárulta, hogy ki is ő, és rákérdezett a korábbi ticketre, mire megint eltűntek. A pénzek leginkább a chargeback -nak köszönhetően kerültek vissza az eredeti tulajdonoshoz. Az angol nyelvű üzeneteket nem értik/szeretik, könnyebben válaszolnak ha oroszul keresed meg őket (ez külön ér egy kib*szott nagy fekete pontot). Annak alapján amit olvastam, így hirtelen a support hozzáállását/munkamorálját nem is tudom mihez hasonlítani (ahhoz képest amennyibe kerül a "szolgáltatás" ezt még én sem tartom megengedhetőnek, pedig én aztán igazán utálom az ügyfelekkel való foglalatoskodást, de ha már fizet akkor legalább úgy teszek, mintha foglalkoznék a problémájával :) ). Volt aki kipróbálta kis ($10) összeggel, az rendben volt, erre áttolt(volna) egy nagyobbat (6000?8000? már nem emlékszem), na, az el is tűnt ahogy kell.
    Próbáld ki ha mered, aztán oszd meg mit tapasztaltál ;)

    Egyszerű életet élek. Ami üres megtöltöm, ami tele van kiűritem

Új hozzászólás Aktív témák