Új hozzászólás Aktív témák

  • Vulkanjoe

    újonc

    Sziasztok! Én tegnap találtam rá erre az LTC bányászatra, ki is próbáltam, de annyira nem értem amiket itt leírtok, hogy az már csuda! :D Én a guiminer scrypt v0.04 letöltöttem, azt használom, az ltcrabbit pool-ban vagyok, és a jelenlegi videókártyám 54KH/s-mal csinálja a dolgát. Ennyit tudok, semmi többet nem értek ebből az egészből. Lenne jó sok kérdésem, remélem tudtok segíteni. Először is! Szeretnék venni egy új videókártyát, vagy inkább egy LTC BÁNYÁSZÁSRA való hardware-t (már attól függ h mennyibe kerül, és egyáltalán hol lehet olyat venni). 2. Ha pl. 10Gh/s lenne a sebessége a gépnek, akkor én azzal mennyit tudnék keresni? 3. Ha én nem akarok belépni egy poolba sem, akkor hogyan kell egyedül bányásznom? 4. Milyen programok vagy berendezések kellenek ehhez? 5. Mi ez a rengeteg beállítás, amiről itt beszélgettek? Örülnék neki ha valaki A-Z-ig leírna mindent nekem olyan szájbarágósan. Van egy kis spórolt pénzem, szivesen csatlakoznék Magyar csapatba, de külföldi oldalakkal nem akarok bizniszelni. Egyelőre ennyi, a válaszaitokkal kapcsolatban úgyis fel fog még merülni néhány kérdésem!

Új hozzászólás Aktív témák