Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz AAntii #7052 üzenetére

    Lehet, hogy ki lehetne, bár arra is lehetne később célhardvert, ha már megéri. Én amúgy nem örülök az ASIC-oknak, a BTC-nél sem örültem nekik. Na, nem a bányászás miatt, hogy kinyírták a GPU-sok hasznát, hanem a kapacitás központosulása miatt, hogy a sok kicsi egyenrangú bányász helyett lett pár tőkés hatalmas kapacitásokkal, és nagyon kevés kisember.... Ezenkívül rengeteg károsult a csaló cégek és előrendelések miatt.

    (#7053) mepet: Boldog lennék, ha sosem jönne ki ASIC srypt-re. ;)

    (#7057) Csol-T: Komoly cucc... Az I5 4670K-m CPU-ból kinyom ~80Kh/s-et.
    A 89-es dia pedig a full átverés kategória, soha nem fog 700 dollár bevételt termelni senki 80kh/sec-el.
    Az AMD se olyan már, mint régen... Akkor kerek perec leírták a frankót, de pár éve már több a ködösítés, mint a tény....

    (#7063) mepet: Na, erre komolyan kíváncsi leszek... :)

    (#7069) Reggie0: Oké, de milyen infrastrukturális háttérrel, milyen szakértelemmel, stb... Ja, ha komolyan nekiesel, meglehet, de azért ez nem az a tipikus otthoni környezetben megvalósítható kategória szvsz....

    (#7073) LLam: Én azért jobban örülnék egy kicsit kevésbé durván meredek pályának, mondjuk hogy nem 3 naponta esek el 20% haszontól, mint párszor már előfordult LTC-nél. Ezt nem követte az árfolyam. :N Ez nem jó nekünk bányászoknak, ahogy az sem, hogy vállalkozások tolnak be ilyen 400Mh/s-es kombájnokat aratni....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák