Új hozzászólás Aktív témák

  • drobi

    csendes tag

    @Dare2Live és akik a hűtés miatt aggódnak, engedjétek meg, hogy hozzászóljak. :)

    3 éve gyártom a kereteket és sok verziót átgondoltunk, illetve sokat próbáltunk, tapasztaltunk. A fejlesztésben nem csak én voltam benne műszaki informatikusként, hanem 2 másik hivatásos informatikus, akik bányásznak. Többféle próba volt a térközökre és mindenre. Mindent átgondoltunk. :K

    Pár érdekesség:
    - A blower kártyák (más megnevezésben referencia hűtősök) előre fújnak. Tehát ott tolni nem tudna a venti, csak szívni. (Ezt viszont próbáltuk és nagyon lecsökken a venti élettartama, mert elfolyik a hővezető zsír belőle, aztán megszorul.)
    - Volt olyan vevő, aki előre és hátra is kért venti lyukakat, mert tolni és húzni is szeretné a levegőt - neki fúrtam előre is lyukakat. (Tehát a keretre előre is lehet rögzíteni, aki szeretné így megoldani. ;) )
    - Személyesen tanulmányoztam a "vérprofi", "gyári" kínai kereteket: egyszerűen amiatt van elöl a ventilátor, mert így lehet a legkevesebb anyagból kihozni a keretet. Semmi más előnyét nem fedeztem fel. (De ugye az én keretem elöl és hátul is lehetőséget ad a ventik rögzítésére. Tehát nincs ezzel gond.)

    Eddig a legjobb tanácsot egy klímaszerelő adta, ami egy merőben új keretre adott ötletet. Ha azzal elkészülök, akkor bekerül a kínálatba. Itt nem szeretném elmondani a koncepciót, ameddig meg nem valósítom. Hűtés szempontjából az valóban effektívebb lesz. :D

    Annyit még engedjetek meg a végére, hogy elmondjam: minden vevőm egyéni igényét meghallgatom, megbeszélem és aki kéri, annak úgy alakítom át, ahogy kérik. Ez a jövőben is így lesz, tehát forduljatok hozzám bizalommal bármilyen kérssel. Ha másmilyen keret kell, ha elölre kell a venti stb. elkészítem. :K
    Üdv, Robi

    Telefonon ezen a számon érsz el: +36-70-757-7777

Új hozzászólás Aktív témák