Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz #51970304 #58995 üzenetére

    Szerintem:
    -Erről lehet lekéstél. Az a vga ami oktoberben 40K volt most 140K. Lehet átmeneti vagy nem de most a tranzakció szám és diff miatt profitability is erősen bezuhant. Még mindig nagyon jó a ROI de februárnak vége.
    -150-180K most "semmire nem elég". Amit ebből meg tudsz venni pl egy 580 150Kért amit egy meglévő gépbe beleraksz termel jelenleg netto napi 2$t. Szerintem a kockázat és a vesződség 2$/napot nem éri meg. Igazából sztem 500K kezdeti befektetés alatt nem is érdemes jelenleg gondolkodni. Ahol azért már forintban sokkal nagyobb a kockázat. Ezt max az írja felül ha van "ingyen" áramod.

    Sztem most: Csinálj egy walletet és vegyél ETHt. Ha van egy meglevő akármilyen lehetőleg legalább 6GBs vgad álj neki bányászkodni. De 3-4GBSsel is ki lehet próbálni. Figyeld mennyit hoz(na), mennyire zúg, mennyire fűt... 2-3hét alatt képbe kerülsz, tudsz kalkulálni és ha úgy érzed akkor akkor vágj bele. A legjobb ha csinálsz egy olyan számítást mint kzkz de ha az bonyolult számolj csak egy sima ROIt.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Új hozzászólás Aktív témák