Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Imafett #5209 üzenetére

    Mindenképpen inkább 3X gondolj át mindent, minthogy kellemetlen meglepetés érjen. :R
    Mondom, ha bejön, együtt fogunk örülni, nekem is van pénzem a felszerelésben bőven! ;) :R

    (#5210) flashx10: Bizony, nem éri meg megvárni, és fokozatosan fejleszteni. Időben bele kell tenni, amit lehet, és reménykedni, hogy visszajön. Mire az első már kitermelte, a második már nem biztos, hogy fogja. ;)

    (#5212) TooCool: Nem azt írtad, hogy nem öltél bele pénzt? ;] Én még karácsony előtt gyorsan villantottam két 280-ast, az még tuti jó döntés volt. Én a janbuárt várom (kicsit félve) hogy lesz... Ez a rengeteg altcoin, meg a nyitó boltok... Lesz izgalom.... :C

    (#5214) flashx10: Ennél világosabb hibaüzit nem is kaphattál volna szvsz. :DDD

    (#5215) Tenken: Így van. Amennyi MH/s nekem itt elfér a szobámban, az már itt van. :K Mondjuk hogy nyáron hogy lesz a hűtés, ha kitart addig a móka, na az lesz még izgalmas... Emlékszem, mikor idén nyáron csak egy kártyával toltam, még azt is kilőttem egy hónapra, mert rossz volt nézni, ahogy befűtötte a szobát, és amilyen hőfokokon ment....

    (#5219) Imafett: :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák