Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Imafett #5168 üzenetére

    Hát ez az... MOST.
    Én minerkedem jóideje (igaz, míg kicsi volt az árfolyam, kicsibe is toltam csak, és most se én vagyok a Gh császár) és azt kell mondjam, soha nem lehet tudni biztosra, mit hoz a holnap. :N Ha csak novembertől nézem, hogy egy hónap alatt a FELÉRE esett a kitermelt LTC-k száma (ha úgy jobban tetszik, dupla lett a nehézség), miközben az árfolyam is zakózott egy nagyot. Most hogy bejött a karácsony, meg kifogytak a HW-ek, kicsi nyugi van, de erősen aggódom, hogyha januárban nyitnak a boltok, és jönnek a friss készletek, abból mi fog kisülni...

    (#5170) Imafett: "akkor ha kiszámolom azt hogy "ha minden jól alakul", és mondjuk"
    Ezer sebből vérzik, amit írsz. 10 kártyát, HA be tudsz szerezni időben, HA össze tudod rakni időben, HA minden működni fog elsőre, HA nem gyullad fel a lakás a hőtermeléstől, HA nem olvad le a villanyóra/vezetékek az áramfelvételtől... :U

    Nem akarok nagyképűnek tűnni, de szvsz fogalmad sincs, mibe készülsz belevágni. 3 kártyát járatni nem ugynaz, mint 12-t... :U Persze, legyen szerencséd, én azt kívánom, de én marha boldog lennék, ha Te 11Mh/sec-el még hónapokig 100 000-eket tudnál kivenni hetente, mert akkor nekem is busásan megtérülne a befektetésem. ;]

Új hozzászólás Aktív témák