Új hozzászólás Aktív témák

  • TomiTheHero

    csendes tag

    Sziasztok!
    Remélem nem offolom a topikot, de jobb helyet nem találtam neki. Előre is bocs, ha mégis!

    A terv, sztori:
    Harmadmagammal szeretnénk egy picit belevetni magunkat a crypto bányászatba. Olvasgattunk jó pár oldalon, itt is olvasgattam visszafelé a hozzászólásokat, de azért maradtak bennem kérdések.
    Hárman céges keretek között ruháznánk be erre a projektre (a vállalkozás már régóta megy, nem ezen alapszik!), hogy megismerjük a világot, legyen tapasztalatunk, de ha nyereséges is lenne az plusz öröm lenne,
    sőt amolyan hosszútávú befektetés is lehetne akár. Úgy gondoltuk, hogy 500.000Ft-t szánnánk is a témára kezdetben.
    Ennek megfelelően nézegettünk is eszközöket. Kezdetben csak úgymond "Padláson" üzemelne egy vagy kettő, később pedig ha úgy rajzolódik a vonala a projektnek beköltöztetnénk hostingba a bányászokat.

    A kiszemelt eszközök:
    Három eszközt néztünk ki első körben:
    Antminer X3 Link
    StrongU STU-U6 Link
    Baikal GIANT N+ Link

    Kiszemelt valuta:
    Monero price (XMR)
    Dash price (DASH)

    Ezekkel az eszközökkel esetleg van-e tapasztalatotok?
    Milyen miner programot ajánlotok hozzájuk?

    Wallet-nek a Coinbase-t szemeltük ki, mert elvileg coinbase bróker tőzsdéhez hozzá van rendelve, így ha jól gondolom itt tudjuk majd dollárra váltani a megtermelt cryptot.
    Viszont a kiszemelt valuták nem elérhetőek ott, így másikat kellene keresnünk ami hasonlóan össze van kapcsolva tőzsdével.
    Vagy ha olyat választunk ami nincs összekapcsolva, hogyan törétnik a kereskedés?
    Ez a része nem igazán világos, ebben kérnék még egy kis segítséget. Hogyan lesz dollár, vagy más valuta a crypto-ból.
    Úgy gondoljuk, hogy jelen esetben a coinbase-n váltjuk át dollárra onnan azt pedig ki tudjuk venni számlára.

    Remélem nem kérdeztem sok sületlenséget, hideget-meleget szívesen fogadunk, csak ne szedjetek nagyon szét :D
    Köszönöm szépen előre is!

    ASUS ROG 551JW-CN215D - i7 16GB GTX960M 4GB

Új hozzászólás Aktív témák