Új hozzászólás Aktív témák

  • Iginotus

    őstag

    HIVE os autoswitch beállítása nicehashez:
    Video alapján Itt próbálta leírni angolul is, de én csak az orosz oldal fordításával tudtam megoldani :D
    Leírom magyarul hátha érdekel még valakit!

    Mielőtt hozzá fognál létre kell hozni "Flight Sheet" -eket fontos a nevük is egyébként nem kitöltendő mező! (videóban látszik ez hogyan!)

    Majd mindegyiket lefuttatva felírjuk az értékeket, ahogy a videóban is látszik.
    Én itt hozzá teszem, hogy mindegyiket beállítottam egy automatikus Overclocking-templatet ezt automatikusan váltja is HIVEOS (szuper kis funkció!)

    Ami a videóból kimaradt. Hogy szükségünk lesz két dologra még, mikor belépünk HIVEOS-re.
    A FARM_ID -re lesz szükségünk és egy hozzáférés token-re. Fent meg lehet nézni az ID-t itt: a címsorban.

    Majd a nevedre kattintasz (bal fülöl) /Accont/Authentication Tokens Itt
    És csináljuk egy újat az autoswitchnek.
    Ez is fog kelleni!

    Innen mehetünk a terminálra és feltesszük amit kell:

    wget https://raw.githubusercontent.com/CryptoLuigi/autoswitch_autosetup/master/autoswitch_autosetup.sh

    Hogy minden indításnál fusson:

    chmod +x ./autoswitch_autosetup.sh

    Beállítások:

    ./autoswitch_autosetup.sh

    aztán lesz egy újraindítás! IPV6 miatt nem tudom miért kell de kell.
    Ujraindítás után:

    nano /hive-config/autoswitch.conf

    Ide bele kell írjuk a fenti két értéket!
    Elmented aztán még egyszer

    ./autoswitch_autosetup.sh

    Itt szépen beírjuk, hogy mi mennyit termel, amit az elején felírtunk és lemértünk. Amit nem akarunk használni az 0-ás!

    autoswitch start

    És voálá működik is:

    Egyéb hasznosságok autoswitch-t beírva terminálba átvált egy uj ablakba hogy éppen milyen miner fut ezzel is lehet monitorozni

    autoswitch stop pedig megállítja.

    [ Szerkesztve ]

    Plug and Pray... :)

Új hozzászólás Aktív témák