Új hozzászólás Aktív témák

  • adi mester

    tag

    válasz Iginotus #49390 üzenetére

    Ilyenek ezek az Nvidia kártyák, pár nap biztosan rámegy, mire be tudod majd állítani az értékeket. Nálam az volt a megoldás, hogy egy picit ~3-5% bent hagytam a kártyákban.

    Egyesével érdemes meghúzni őket és külön gépben hajtani mindet egy kis ideig, értékeket felírni, aztán amikor összeépíted rignek, ezek az értékek már nem minden esetben lesznek jók, de picit több feszültséggel, picit alacsonyabb órajellel szépen mennek majd.

    Meg ugye nem mindegyik kártya tudja ugyan azt az értéket, Afterburnerrel (gondolom azzal játszol), minden kártyához elmenteni a saját értékét, aztán ~2 hét finomhangolás és véletlenszerű összeomlásnál egyesével visszatölteni a megfelelő értékeket... Mindegyik kártyánál, egyesével.... Mivel véletlenszerűen eldobja a jól beállított kártyák értékeit is. Legalább is én így bénáztam velük, aztán frissítettem az Nvidia drivert :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

Új hozzászólás Aktív témák