Új hozzászólás Aktív témák

  • Nestor16

    senior tag

    Tehát Jó reggelt! :D Tényleg milyen jól eldumáltok, én is próbálom figyelemmel kísérni :) Én még 1 VGA-val is szarakodok, jó igazából ez a kezdeti fázis, ahol meg kell tanulni az alapoktól. Éjszaka én például CPU-t növeltem maximumra maximum fesszel, aztán most 3,88 Ghz-n van, játékhoz jól jön, mivel CPU limit van már szinte mindenhol :D (A proci típusa: E7400) (Tudom, CPU nem kell a bányászathoz :N )

    Nekem a bányászgép telepítés elég messze van, de az eddigi tapasztalatok alapján (tőletek) azt merem gondolni, hogy a legjobb majd 1 max 2 VGA-s rendszer éri meg normális táppal. Könnyebb beállítás, majd elpasszolni.

    Nekem ez a bányászat leginkább MMORPG játékbeli (Lineage 2) farmolásra hasonlít, méghozzá botokkal, azzal is sok nyüg volt, mert ment magától :DDD Viszont eddig bejönős a bányás élet, főleg hogy pénzt is hoz a konyhára :D

    Mellesleg olyasmit mertem levonni a tegnap esti "hol bányásszuk?" dolgon, hogy a diff a bányászat nehézségi fokát jelenti, és ha nagyobb akkor arányosan több idő az hogy megtalálj egy blokkot, mint előtte. Én jobban hiszek a hosszútávú megoldásban, főleg amíg nem értek hozzá eléggé :DDD

    Találtunk egy blokkot :C

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, Dávid

Új hozzászólás Aktív témák