Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamás9x

    őstag

    válasz varmi2 #34069 üzenetére

    Az hogy aktivált e vagy sem, probléma, mivel elkezdi letiltogatnia szolgáltatásokat szépen lassan a próbaverzió végefelé a rendszer, a Windows 10 nagyon nagy probléma, mert saját maga telepít oylan verziójú alapvetően fontos drivereket amik igenis kulcsfontosságúak a rendsze működéséhez, pl chipset, processzorhoz tartozó utsaításkészletek a rendszeren belül... Már volt itt az előzőekben probléma, hogy nem ment a kártya windows-10 el csak adott verzióval, Win7 azonnal kezelte. [link]

    Próbálom kedvesen és építú jelleggel írni de akkor senki nem figyel rá, és nyavajog tovább..

    Tehát újra:

    A Windows 7 manuális drivertelepítéssel rendelkezik azaz amit rápakolok az lesz rajta, a Windows 10 ezzel ellentétben központi update-el rendelkezik ami felpakol minden szart... Majd ha lefrissíteme setlegesen arra a verzióra ami nekem kell, egy rendszerfrissítés alkalmával megint televeri szarokkal ami szerinte jobbb, mint a miénk.

    Ha nem azon az 1 órán akarnánk spórolni amit a rendszer (kulcsfontosságú) telepítésével töltünk akkor talán kikerülhetnénk a gyerekbetegségeket...

    Ui.: Ne vedd személyes támadásnak, azért vagyunk itt, hogy segítsük a másikat, én már lassan túl vagyok a 100. rig építésén és bezüemelésén, amik nem az enyémek teljes mértékben, eddig csak win10-es-ről hallottam bajt, kivéve ahol rossz volt a tuning, de az megint más történet 2 egyforma kártya nincs.
    Érdekes módon a 7-es rendszereknél csak az MSI afterburnerrel kellett vacakolni. Azonnal működött minden.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/@kisstontour

Új hozzászólás Aktív témák