Új hozzászólás Aktív témák

  • Sidorovich

    senior tag

    válasz 8zabi #26982 üzenetére

    Igen, olvastam. :)

    A honlapjukon amit linkeltem ott van a közleményük a részletekről. Ez az incidens egyébként csak az multi-sig walleteket (többen rendelkeznek a wallet felett, a többségnek kell aláírnia utalás előtt) érintette, a simákat nem.

    De ilyen előfordulhat szerintem bármelyik klienssel. Ezek is ember által fejlesztett szoftverek. Igazából egy malware is ellophatja a privát kulcsodat, ha a gépen is tárolva van, nem is kell ehhez egy etherum kliens sebezhetőségét kihasználni. Szóval ezért is nem tárolnék nagyobb összeget talán még privát walleten se. :(

    Szerk: Rendszeresen olvasom a fórumot, és rengeteg panaszt olvasok, hogy a váltoknál (Kraken, Poloniex) embereknek bent ragad kriptovalutájuk. Pl. utalnak, de az ottani walleten nem írják jóvá, support nem válaszol, és ilyenkor az ember kb. tehetetlen gondolom. Ennyire gáz a helyzet? :F

    Én is ki akarom próbálni a kereskedést, váltást, de kissé visszaveti a bizalmamat. Akinek volt már ilyen gondja, leírná a részleteket és hogy megoldódott-e? :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák