Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Dexar007 #2590 üzenetére

    Érdekes.
    Mióta összeraktam a 290-eseket dedikált bányásznak, azóta nem sikerült olyan magas h/s-t elérni kártyánként, mint mikor az asztali gépemmel tesztelgettem az LTC bányászatot.
    Először azt gondoltam, hogy beleszólhat az alaplapi chipset, CPU memóriavezérlő, vagy leginkább a memóriamennyiség még 4-8 Gb felett is (sok erős kártya -> eleve magas concurrency értékek mellett).
    De most hogy így mondod, ez a gép azóta WDC-t bányászik, nem LTC-t.
    Lehet, hogy ez tényleg tehet ilyen különbséget? Mert akkor érdemes újraszámolni azt a megtérülési rátát.

    Amúgy az előbb néztem, két GPU-n 0, egyiken 16 reject volt úgy 10 óra futtatás után.
    Ránéztem egy 20 perces sorozatrész előtt (azt itt a TV-n másik gépről), és meglépően magasra szökött a hashrate, most viszont visszaesett, de közben keletkezett egy csomó rejected (ezer számra, de már nem nő tovább, mióta visszalassult).

    -------

    Amúgy nincs valakinek egy felesleges riser kábele?
    Azt hittem megvan rá az emberem, de most mégis itt ragadt hétvégére egy kártya a dobozában. Kifosztották az országból az összeset. :U

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák