Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba951

    veterán

    válasz #68216320 #157 üzenetére

    lol A nagyság ára! Nálad a 4 gpu miatt pont azt a 3 sort takarta ki a kép2-ről, amire kíváncsi voltam!

    Az mindenesetre kiderült, hogy a net kapcsolatoddal nincs gond, a szerver kiszolgálja időben a lekéréseidet, és az elkészült blokkokat is időben fogadja. Ez jó.

    Én az Efficiency (accepted / queued): (nálam most 484%) és Discarded work due to new blocks: (nálam most 188 A:485 R:5 mellett) értékeire voltam kíváncsi.

    --scan-time|-s <arg> Upper bound on time spent scanning current work, in seconds (default: 60)
    --queue|-Q <arg> Minimum number of work items to have queued (0 - 10) (default: 1)
    --expiry|-E <arg> Upper bound on how many seconds after getting work we consider a share from it stale (default: 120)

    Elvileg a azért magas a Discarded work due to new blocks-om mert a -s 60-ban megadott időn belül egy csomó blokk nem készül el időben. Most azzal kísérletezek, hogy a -s értékét változtatom (felfelé és lefelé is) és megnézem, hogy mennyiben változik a hatékonyságom.

    Nálam BTC bányászatkor ha az -s értékét a kétszeresére növeltem, akkor lecsökkent a Discarded work due to new blocks szám kb. 30%-al, és a WU érték is növekedett 10%-15%-al.

    LTC bányászatnál nincs ilyen egyértelmű eredményem, még tartanak a tesztjeim.

    (#162) PeachMan
    Nagyon jól látod. Az egyetlen különbség az, hogy 18-on már nem lehet kényelmesen, gördülékenyen használni a Windows Desktopot, mint pl. 12 esetén. Cserébe viszont ott a nagyobb teljesítmény. Ha ez a géped kizárólag bányászatra van fenntartva, akkor nyugodtan mehet egész nap 18-al.

Új hozzászólás Aktív témák