Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba951

    veterán

    válasz echo001 #14014 üzenetére

    >igen olvastam az osszesitot de nem lettem okosabb .

    Pedig tényleg (majdnem) minden kérdésedre benne van a válasz. Csak nem elég elolvasni, meg is kell tudni érteni! :)

    >hol kell penztarcat regisztralni,

    1) Hol kell? Ez a kifejezés az altcoinok világában értelmetlen. Helyette inkább ez van: "Hol ajánlott?".

    2 a) Csinálsz egy saját tárcát a BTC kliens segítségével. Megfelelő óvintézkedések mellett ez a legbiztonságosabb. Hátránya, hogy ehhez 12-16 GB adatot tölt le a gépedre, és utána még a megfelelő biztonság kialakításával is foglalkozni kell.

    2 b) Csinálsz online tárcát. Ezekhez nem kell semmi (vagy csak minimális) plusz dolgot letöltened. Hátrányod, hogy a pénzed nem nálad, hanem egy szolgáltatónál van. Ha tönkremennek vagy meghackelik, akkor simán ellophatják a pénzed és senki nem fog érte kártalanítani.

    Lásd: Téma összefoglalóban az Online walletek részt!
    _______________________________________________________________
    >hol kell. utanna banyaszni

    Lásd: Téma összefoglalóban a Mining Pool részt!

    >utanna ha veletlenul kerestem valamit abbol hogy lesz forint ?

    Lásd: Téma összefoglalóban a "Hogyan juthatunk pénzhez az összegyűjtött virtuális pénzből?" részt!

    >valtogatnak ide oda vagy ez nem lenyeg ?

    Ez olyasmi mint a Forex. Ha akarod akkor csinálhatod, de ha nem, akkor nem kell ezzel foglalkoznod. Egyébként az egész dologban nem a váltás, meg a bányászás a lényeg. De tényleg! :)

    Téma összefoglalóban szerintem érdemes lenne kicserélni a Middle-t Waffle-ra! :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák