Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz totron #17547 üzenetére

    Szerintem az lett volna a gáz, ha kétesélyes felvevőközeg híjján egyből kitárulkozom

    Fenéket lett volna, ha már úgy érezted, ilyen tipusú kérdést kell feszegetned. ;)

    Valaki írta rád - nem tudom mennyiben pejoratíve - hogy örök kezdő vagy.

    Én állapítottam meg magamról sokszor.

    De ez a beragadottság, mint olyan, beszédes szerintem, úgy értem inkább pótcselekvés, mint nem.

    Beragadottság meg pótcselekvés? Érdekes peremén lehetsz a pszichomókuskodásnak. Nálam az örök kezdő egy qrva egyszerű behatárolás volt. Valaki, aki soha nem tanult számítástechnikát, gyakorlatilag felnőtt korában látott először PC-t, úgy-ahogy elkezelgette a Windowst és egyszer csak elege lesz és áttér egy desktop Linuxra, az csinálhat akármit is, mindig egy kezdő szintű tudás birtokában lesz, ha szabadidejében home userként foglalkozik a desktop disztrókkal.

    Mi a bűbánatos ragyaf*-ú nagynéném térgykalácsa ebben a pótcselekvés meg a beragadottság, most komolyan? Szerintem simán érthető ez a szint. Kb ennyi a mögöttese a dolognak nálam.

    Fentiekből jól behatárolható az életkorom is akár. Bonyolítsam kicsit azzal, hogy tizenpár éve nyugdíjas lettem és szinte pont ugyanennyi idő múlva leszek újra az? ;] Ez felér egy találós kérdéssel, kivéve, ha valaki tudja már....

    mennyé' be az ólajtón és ne gyere ki - Látóasszony topikot visszakaphatnám?

Új hozzászólás Aktív témák