Aktív témák

  • JZO001

    újonc

    Sziasztok,

    Vettem egy MSI X99A SLI Krait Edition alaplapot + i7-6800k processzort. Azonban az alaplap gyárilag még nem tartalmazza azt a BIOS-t, amit két hónapja adtak ki és vinné ezt a procit. Szeretnék segítséget kérni valakitől, akinek van egy a tárgyban szereplő bármilyen procija. Lehetőség szerint Borsod megye vagy annak szomszédos megyéibe tudnék eljutni. Hajlandó vagyok fizetni is a segítségért.
    Vissza is küldhetném az alaplapot, sőt eddig úgy is áll a dolog, hogy vissza is fog menni, de az napot/hetek kérdése mire visszaér. Egy kis segítséggel sokkal hamarabb birtoba vehetném az én "drágaszágom" :)

    A frissítéshez vinnék magammal a helyszínre mindent: alaplap, RAM, vidkari, CPU hűtő, táp. A segítőkész "kollégától" csak a CPU-t és egy monitort kérnék szépen, amíg a pendriveról a BIOS frissítés megtörténik. A folyamat nem hiszem, hogy 10 percnél tovább tart, maximum eddig tartanálak fel.

    Tud nekem valaki segíteni?

    Köszönöm!

  • Qru

    MODERÁTOR

    válasz JZO001 #1 üzenetére

    Adj fel az hardveraprón egy hirdetést ezzel kapcsolatban, de ennek felesleg új topikot nyitni.

    Zártam a témát.

    #nincsbennetarcsi

Aktív témák