Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fritz Teufel

    addikt

    válasz Ixion77 #24 üzenetére

    Jó lenne, ha ott tartanánk, de nem. Amit itt láttok, az előre van programozva és nagyon sok próbálkozás van mögötte. Ez egy színházi mutatvány, hogy a hozzá nem értő emberek elképedjenek rajta. No, nem ez a célja, hanem az, a pénzes befektetők is elképedjenek és nyissanak bukszát.
    Az "ugorj fel és fordulj" jól hangzik, de én mint robot megkérdezem tőled: "milyen magasra és merre szeretnél mennyit?". Nem, sajnos ez nem ilyen egyszerű.
    Nagyon nagy előrelépés, hogy már nincs kábelezve, legutóbb amikor láttam még az akkupakk nagyobb volt mint maga a robot. Nagyon ki lett könnyítve a szerkezete, biztosan tele van titán ötvözettel, a motorokat is jelentős mértékben kicsinyítették és a hatásfokuk is jobb. Valamint belefért az akkumulátor ami mindent képes meghajtani legalább pár percig/óráig. Bődületes előrelépés ez!
    21 évvel ezelőtt tanultam robotikát mint felvett tantárgy és nem foglalkoztam vele többet. Én elképesztőnek találom a fejlődést és valamennyire értem a nehézségeket.

    Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

Új hozzászólás Aktív témák