Új hozzászólás Aktív témák

  • csabi63

    senior tag

    válasz Pxs #322 üzenetére

    Nekem is hasonló a véleményem,mint amit Mozzarella is leírt.
    A képernyővel nincs semmi gond.Élénk,szépek a színek,a betekintési szög minden irányból jó.Napsütésről eddig nem volt tapasztalatom.Ezért most kivittem az erkélyre,és ami azt illeti,verőfényben nem sok mindent láttam rajta.A film egyenesen nézhetetlen volt,de ezek nem is normális fényviszonyok.A telefonon sem láttam semmit.
    Az akku nálam kb. 5 óra,ha megy a wi-fi.Kicsaltam belőle 6,5 órát is wi-fi nélkül,power saving módban,50%-os fényerővel,és a szükségtelen programok letiltásával.
    Teljes képernyőn így néz ki a pdf.Belenagyítva is jól olvasható.
    A "csúnya" gyári launcher minden további nélkül lecserélhető.
    Rootolható,ha kicsit visszaolvasol,találsz infókat.
    Hogy mi a gyors,az relatív,de szerintem éppen elég gyors.Kényelmes rajta a böngészés.
    A Lenovo(talán egyetlen)gyenge pontja egyértelműen a hangszóró,de egy hangerő szabályozós fülessel orvosolható.
    A Memopad 7 nagyon hasonló ehhez.Viszont nincs OTG csatlakoztatási lehetőség rajta.Az "újról" nincs infóm,de a korábbiak még mindig nem kapták meg a Kit-Kat-ot.

    Döntsd el,szerintem egyikkel sem járnál rosszul.De a helyedben bármelyik is lesz,megrendelném neten.Akkor nyugisan ki tudod próbálni,ami többet ér bármilyen tanácsnál.Ha nem tetszik,legfeljebb visszaküldöd.

Új hozzászólás Aktív témák