Új hozzászólás Aktív témák

  • synar

    őstag

    Egy hónap használat után is csak ajánlani tudom ezt a tabletet, nekem nagyon bevált, megérte az árát. Stabilan működik azóta is, nem fagy, nem akad. Többször befogtam munkára is a már említett DSLR remote programokkal, megbízhatóan teljesített. Az MTK prociban azt szeretem, hogy időzíteni lehet a ki-bekapcsolást, így éjszaka nem fogyaszt és a stabilitásnak sem árt, ha rendszeresen újra van indítva. Napi 1-2 órát használva (az főleg YouTube dlna + net), elég hetente egyszer töltőre dugni. Ami az elején hiányzott, abból a root, ahogy írtam már megoldódott (ez sok program futásához kellett). Egy jó recovery még mindig jó lenne, de végül is lehet élni nélküle. A rendszert ha kell, így is vissza lehet állítani gyári állapotba és google fiókból, meg Titanium backup-ból visszanyerhető ami szükséges. A beígért KitKat még nem érkezett meg, de talán hamarosan. Ami kicsit hiányzik az a közösségi támogatás, custom firmware stb. (igaz a gyári fw. szerencsére hibátlanul teszi a dolgát, így nem érzem szükségét a ROM-olgatásnak). Egyedül a már linkelt orosz fórumon lehet érdemi információhoz jutni, de ott sem pörög az élet. Azóta rendeltem hozzá egy ilyen tokot, ajánlom, jól passzol hozzá és két hét alatt megjött.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák